LG G2 Vs Sony Xperia Z

ofyale

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yakın zamanda bir telefon almayı düşünüyorum. Max 1200 Lira kadar bütçem var. Telefonlar hakkında hiçbir bilgim yok. Şu anda Sony Xperia Miro kullanıyorum. 2 Senedir hiçbir şikayetim olmadan kullandım fakat şu anda hafiften donmalar başladı.

Benim gönlüm aldığım övgüler ve şu an kullandığım telefondan dolayı Sony'den yana. Sizce ne yapmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende g2 var bende bayagı arastırdım ettim. Sonunda g2 aldım hıcbır kusuru yok. Paneli de cok kaliteli işlevi de bayagı hızlı. Sony'nin, samsung'un ve apple sadece markası kaldıgına ınanan bırı olarak yukselen bır marka oldugunu dusunuyorum. Bu telefonu bu yuzden aldım ve hıcbır sorunum yok :D

Teşekkürler fakat, Sony'nin marka sattığı konusunda size katılmıyorum. Kullanmış ve kullanan biri olarak ben gerçekten memnunum. Sadece teknolojiye az da olsa ayak uydurabilmek için model yükseltiyorum :)

Teşekkürler fakat, Sony'nin marka sattığı konusunda size katılmıyorum. Kullanmış ve kullanan biri olarak ben gerçekten memnunum. Sadece teknolojiye az da olsa ayak uydurabilmek için model yükseltiyorum :)
Tabiki zevkler ve renkler tartısılamaz. Sony alan arkadaslarım var onlarda memnun bu telefon işi tamamen seni yansıtıyor o yuzden kendin sonunda bir secim yapacaksın. Kolay gelsin...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı