Lg G3 4.4.4 Kitkat Güncellemesi Hakkında Bilgilendirme

abaka

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim Lg g3 telefonumun 4.4.4 kitkat güncellmesi için LG Destek hattına soru sorduğumda bu model hakkında bir güncelleme planlanmadığı söylendi. G3 kullanıcıları ve satın almak isteyenlerin bilgilerine sunarım.

lg.png

İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her seferinde bu tarz mesajı verirler hatta aynısını verirler. Ben G2 kullanıcısıyım 4.2 den 4.4 gelceği sıralarda 20 kere sormusumdur aynı mesajı verdiler. Güncelleme gelemeden 1 gün önce sordum yine bilmiyorlardı. Hatta daha da komiği güncelleme geldiği sırada dur bir sorayım dedim ne dicek diye yine aynı cevabı verdi. Yani Türkiye servisindekiler çok sorumsuz davranıyor. Ama merak etme 4.4.4 gelmesede G3 e android l gelir g2 e bile gelcek diye açıklama yapıldı diye biliyorum.

Aynen Türkiye'deki destek ekibi çok zayıf çalışıyor. E-maili yolladım 1 dakika sonra bana bu şablonu yolladılar yani iş içler acısı bir durumda. Kimsenin umurunda değil müşterilere güzel cevap vermek.

Dediğiniz gibi güncelleme gelmese bile başka başka alternatifler yolda.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı