Samsung 4.4.4 KitKat sürümünde YouTube güncellemesi nasıl yapılır?

Siz genelde los kullanıyordunuz sanırım. Arkadaş Los'u pek sevmedi.

Los bana uygun 1 tane var oda unofficial.
Ve ekran kilitleyince 2 saat açılmıyor o yüzden kullanmıyorum şu an oreosama S9 port romundayım.
Samsung ROM'larında zaten rahatlama yaşıyorum.
AOSP'lerde çok sorun gördüm.

APK Editor Pro üzerinden yeni sürümlerin APK dosyalarının SDK versiyonlarını 4.4.4'e uyarlayabilirsiniz. İşe yarama ihtimali olabilir de olmayabilir de. %50 şans.

Samsung 4.4.4 KitKat'ta YouTube'ya nasıl güncelleme yapabilirim? 5.0.2 sürümüne güncelleme yapamam çünkü bu mevcut sürüm cihaz için daha uygun (kasma, donma vs) hiç yaşamıyorum. Yedek telefon bu gece yolculuğa çıkacağım, yolda FM Radyo evde YouTube gireceğim.
Youtube'un Android 4.4.4 sürümü için güncellemesi bitti. Bu nedenle güncelleme yapamazsınız.

Youtube'un Android 4.4.4 sürümü için güncellemesi bitti. Bu nedenle güncelleme yapamazsınız.

Sırf radyo için yolculukta kullanacağım. OPPO A55 kullanıyorum aslında ama onda maalesef ki yok.

Los bana uygun 1 tane var oda unofficial.
Ve ekran kilitleyince 2 saat açılmıyor o yüzden kullanmıyorum şu an oreosama S9 port romundayım.
Samsung ROM'larında zaten rahatlama yaşıyorum.
AOSP'lerde çok sorun gördüm.

Hocam 5.0.2 Lollipop'u yüklerim ama 900 MB küsur yer kapladığı içinde nedense cihaz da donma ve kasma vs yaşıyorum. Ama 4.4.4 KitKat'ta yaşamadım. Cihaz alan olarak da düşük olduğu için çok sıkıntı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı