LG G3 4K Video Kaydı

Mealih

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar İnternetten araştırdığım kadarıyla Lg g3'ün 2 modeli varmış biri 2GB Ram' lı , diğeri ise 3GB Ram'lı modeli. Bu modellerden hangisi 4k video kaydı yapabiliyor? Ve dakika sınırlaması varmı?

Merhaba LG G3 kullanıcısıyım bende ki modeli 3 gb ram olan. 2 gb ram olandan fark olarak hafızası var " 3gb ram 32 gb hafıza " "2 gb ram ve 16 gb hafıza " olarak ikiye ayrılıyor bildiğim kadarıyla aralarında sadece ram ve hafıza farkı var. Bende ki modelinde 4k Video kaydı var ve 5 dakika sınırı var ard arda 3 tane video çektiğinizde ısınıyor ve bir süre beklemeniz gerekiyor denemediğim için ne kadar beklemeniz gerektiğini söyleyemem.
Konunuzla alakasız ama size önerim LG G3 almayın imkanınız varsa G4 alın ya da iphone 6. LG G3 önermeme sebebim aşırı ısınması.

Merhaba LG G3 kullanıcısıyım bende ki modeli 3 gb ram olan. 2 gb ram olandan fark olarak hafızası var " 3gb ram 32 gb hafıza " "2 gb ram ve 16 gb hafıza " olarak ikiye ayrılıyor bildiğim kadarıyla aralarında sadece ram ve hafıza farkı var. Bende ki modelinde 4k Video kaydı var ve 5 dakika sınırı var ard arda 3 tane video çektiğinizde ısınıyor ve bir süre beklemeniz gerekiyor denemediğim için ne kadar beklemeniz gerektiğini söyleyemem.
Konunuzla alakasız ama size önerim LG G3 almayın imkanınız varsa G4 alın ya da iphone 6. LG G3 önermeme sebebim aşırı ısınması.
Bilgilendirme için teşekkür ederim aklımdaki soru işaretlerini kaldırdınız.

Bende Lg G3 kullanıyorum yaklaşık bir aydır. Telefon çoğu oyunda ısınmıyor ve kasmıyor. Şarj konusundada 1 günü rahatlıkla çıkarabiliyorum ama o kişiden kişiye değişir.

Bende Lg G3 kullanıyorum yaklaşık bir aydır. Telefon çoğu oyunda ısınmıyor ve kasmıyor. Şarj konusundada 1 günü rahatlıkla çıkarabiliyorum ama o kişiden kişiye değişir.
Hocam oynadığınız oyunlar neler acaba? Ben clash of clansta 10 dakika takıldıktan sonra ateş gibi olmaya başlıyor.

Sky Force, Real Racing 3, Monster Dash, Punch Quest, Modern Combat 4 her oyunu yarım saat oynadım ve gördüğüm en yüksek sıcaklık 60 dereceydi o da Modern Combat 4 ten sonraydı. Onun haricinde telefon da sıcaklık ve kasma yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı