LG G3 açılmıyor

Altaybond4242

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bende G3 D855 var. Telefon dünden beri açıldıktan sonra donup kapanıyor, LG logosunu geçip lineage yüklenirken tekrar kapanıyor ve bir daha açılmıyor. Bataryayı çıkarıp güç tuşuna 10 sn basılı tuttuktan sonra açılıyor, sizce sorun bataryadan mıdır? Ben bataryadan şüphelendim çünkü batarya 7 Kasım 2017'de üretilmiş, ayrıca kalem gibi bir şeyle vurulmuş ve giriş yerlerini de çizmişler. Ömrünü doldurduğunu düşünüyorum. Markası Syrox (bir de bataryanın üstünde LG G3 stylus BL-53yh yazıyor, bu etkileyebilir mi?).

O cihaz kronik sıkıntılı. Anakartı, bataryası, ekranı hepsi sorunlu. 2 yıl kullandım çok çilemi çekti seneler önce ama dayanamadım artık sattım kurtuldum.

Bende de zamanında LG G2 vardı Anakartında kronik bi sıkıntı varmış (tüm LG G2 lerde) Wi-Fi çalışmıyordu açıyorum wifileri falan hiç görmüyordu.2-3 Telefoncuya götürdüm anakart değişmesi lazım dedi birisi diğeri 1 gün uğraştı yapamadı öyle kaldı.Onun tamirine vereceğin paraya çok daha güzel cihaz alırsın hiç girme derim.Yine de karar senin.

Merhaba arkadaşlar, bende G3 D855 var. Telefon dünden beri açıldıktan sonra donup kapanıyor, LG logosunu geçip lineage yüklenirken tekrar kapanıyor ve bir daha açılmıyor. Bataryayı çıkarıp güç tuşuna 10 sn basılı tuttuktan sonra açılıyor, sizce sorun bataryadan mıdır? Ben bataryadan şüphelendim çünkü batarya 7 Kasım 2017'de üretilmiş, ayrıca kalem gibi bir şeyle vurulmuş ve giriş yerlerini de çizmişler. Ömrünü doldurduğunu düşünüyorum. Markası Syrox (bir de bataryanın üstünde LG G3 stylus BL-53yh yazıyor, bu etkileyebilir mi?).
android telefonlarda 2-3 senelik ömür vardır maalesef 3 sene sonra telefon cortluyor
ben mi a3 kullanıyorum 6 ayda donmalar başladı.

android telefonlarda 2-3 senelik ömür vardır maalesef 3 sene sonra telefon cortluyor
ben mi a3 kullanıyorum 6 ayda donmalar başladı.
Markadan markaya değişir o genelde çinli markalar öyle oluyo.
Anakarttan olabilir lg g3 anakart sorunu var zaten.

Geri
Yukarı