LG G3 - G4

NOTE 4 ile S6 arasında fark var. S6 çok daha üstün bir telefon. G4 ve NOTE 4 arasında ciddi farklar yok, NOTE 4 almak daha mantıklı G4 göre.
Hayır öyle aman aman yani çok fark yok. Ha tasarım vb. olarak derseniz tamam. Mesela ikisi de bir oyunu en yüksek ayarda kasmadan oynatıyor. Ancak Note 4 çok daha iyi bir seçim S6'ya göre, ayrıca S6'nın sorunları yayılmaya başlamış bile. Note serisi her zaman S serisinden daha çok tercih edilir ve daha güzeldir bence hocam. Üstelik Stylus gibi birde avantajı var. :)

Konuyu açan arkadaşın yerinde olsam, G3 alacağım paramı biraz daha biriktirip Note 4 alırım. 2100 küsür liraya.

S6 sorunlu bir telefon değil, NOTE 4 S6'nın rakibi olamaz. S6, ekran, kamera, GPU, CPU, malzeme kalitesi olarak daha iyi. S serisi küçümsenecek bir seri değildir.

S6 sorunlu bir telefon değil, NOTE 4 S6'nın rakibi olamaz. S6, ekran, kamera, GPU, CPU, malzeme kalitesi olarak daha iyi. S serisi küçümsenecek bir seri değildir.
Note 4, 2200 küsür lira. S6 ise 2400 küsür. Benim gibi ikilemde kalan insanlar çok fazla. İlla sonra çıkan telefon iyi olacak diye bir şey yok Note 4'de Quad HD ekran kullanıyor S6'da. İnsan gözüyle ayırt edilecek düzeyde bir fark göremedim.İşlemci olarakta aralarında çok fark yok. Zaten ikisi de benchmark testlerinde zirveye oynuyor. Note 4'ün de malzeme kalitesi fena değil. Arkasına deri görünüm verildiği için metal değil ki daha premium bir deneyim sunuyor ve de ben büyük ekranda rahat rahat oyun oynamanın verdiği hissi daha çok seviyorum. Bence ikisi de duruma ve kişisel zevklere göre tercih edilebilir.

@Silinen üye Aslında seninde dediğin gibi öyle ahım şahım farklar yok. Note 4 bile şuan fazlasıyla yetiyor dediğin gibi. İkisinde GPU'su aynı. Note serisi beni ayrı hissettiriyor. Benim tercihimde Note 4 olurdu.
Aynen öyle hocam. Note serisi çok başka. :) Ben şahsen göremiyorum fark dediğim gibi. Bir de S6, iPhone 6'ya benzemiş biraz ama Note kendi tarzını yaratıyor. Kimse S6 mı Note 4 mü tercih edersin diye sorsam, Note 4 diyor herkes. :)

Samsung hayranları yine iş başında.
Şu anda G2 bile çok rahat yetiyorken, nasıl G4 donanım olarak çok güçlü değil diyebiliyorsun? Sanki 5 yıldır LG G4 kullanıyor.
Konuya gelirsek, illa G3 ve G4 ise G4'ün çıkmasının G3'ün fiyatına pek de bir etki edeceğini sanmam. Bence
Z2 alınabilir, Z3C alınabilir. (1700TL bir bütçe varsa)

Son düzenleme:
Konu başka yerlere gitmiş sanırım Samsung severler tarafından :). Ben sadece G3 ün fiyatı düşer mi diye merak etmiştim. Ayrıca Samsung biraz bıktırdı farklı teknolojiler denemek istiyorum. Ayrıca LG G4 ün satışının başladığını bilmiyordum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı