LG G3 Android 5.0 Kasma Sorunu

Soner Kama

Hectopat
Daha fazla  
2 hafta önce aldigim lg g3 4.4.2 ile çok iyi performans aldigim bir telefondu fakat 5.0 güncellemesi ile ana ekraanda hafif takılmalar oluyor buda beni rahatsız ediyor root etmekte istemiyorum normal bir şekilde 4.4.2 ye dönme imimkanım yok mu?

Hemen dönmeyi düşünmeyin. Ayrıca wipe factory reset ve wipe cache yapın. Ayrıca G3 güncelleme ile uçuyor, şahane telefon diyen arkadaşlarda yardımcı olursa memnun olurum

Android 4.4.2'ye sadece servis yoluyla geçebilirsiniz. Aslında Android 5.0'da daha fazla performans alıyorsunuz bu konuda görebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir RAM temizleme programı kullanıyor musunuz?
RAM temizleme programı kullanıyorsanız, kullanmayı bırakın.

Biraz daha sabredin. 5.0 için iyileştirme güncellemesi geldiğinde rahatlarsınız. Bazı ülkeler için yayınlandı ve cihaz şuan çok iyi durumda.

Cihaz 4.4.2 de 37.000 gibi bir puan alırken 5.0 da 43.000 gibi bir puan aliyor kesinlikle 5.0 antutu testinde iyi olduğunu gösteriyor ama umarım iyileştirme çok bekletmez ve biran evvel gelir.

Dosya Ekleri

• QuickMemo+_2015-02-21-23-01-30.png
    QuickMemo+_2015-02-21-23-01-30.png
    55,9 KB · Görüntüleme: 464
5.0 İyi olmadığını duyup ben güncellememiştim 4.4.2 de bırakmıştım iyiki güncellememişim. :) Bence iyileştirmeyi bekle 4.4.2 yi yükleyeyim derken başka sorunlar cıkarabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı