LG G3 Android 6.0 KDZ formatı Garantiyi Bozar mı?

SorryForDeadYou

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Evet arkadaşlar sorum başlıktaki gibidir. Böyle bir şey duydum. Gerek batarya gerek ısınma sorunlarında iyileştirme varmış. Ben de artık arayüzden sıkıldım‚ şarj deseniz yetmiyor günde 2 defa şarj ediyorum. Android 6.0 Mart ayının sonuna gelecek dediler‚ Nisan'da bitiyor :D Bilgisi olan varsa bana bu durumu açıklayabilir mi?

Mart ayının sonuna doğru gelecekti diye biliyorum. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum. Böyle güncelleme yapsak bozar mı peki garantiyi? Saat 6:30 da şarjdan çıkardım daha yarım gün gitmedi saat 11:40 şarj %23 yetmiyor artık :(. Günde 3 defa şarj ettiğim oluyo. Demek istediğim şu bu tarz sorunlarda iyileştirmeler bulunuyor. Androd 6.0 versiyonunda.

Valla arkadaşlar bu gün yükledim telefon nasıl rahatladı nasıl rahatladı anlatamam :D. Çok hızlı hareket ettiğim için telefon bug'a giriyordu ve ısınıyordu. Şimdi tık yok. Arayüz çok değişmiş. Android Lollipop da yaptığım ayarları zor buldum :D. FM Radyo gelmiş ama çalışmıyor :(. En sinir olduğum şey de kilit ekranındaki yuvarlak dijital saat :D. Artık widget gibi olmuş ve bu çok hoşuma gitti. Anlata anlata bitmez burada :D. Tek değişmeyen şey bildirim panelinin teması. Flaş kısayolu'nun gelmesi de cabası :D. Bence bekleyenler yüklesin derim. Telefon harika ötesi bişey oldu :D. Daha da çok ısındım telefona. Önceden o bana ısınıyordu :D.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı