Lg G3 Android 6.0 Marshmallow İncelemesi

LG G3'e resmi olarak 6.0 geldi mi ? Çünkü telefon şuanda 5.0'da ve kasmalar mevcut eğer tr güncellemesi var ise tr güncellemesini yükleyeceğim yoksa yurt dışı olanı yükleyeceğim. Bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi ?

Türkiye ye resmi olarak geldi diye biliyorum şuan Türkiye romunu kullanmadığım için emin değilim.
Türkiye güncellemesini internette bulamayınca polonya rom'u yükledim. Şuanda bir sorun yok telefonda. Sadece Fm Radyo yüklü değildi. Yükledim program açılıyor ama istasyonları çalmıyor. Onun dışında bir sorunum yok. Sizde de böyle bir sorun var mı? Ve son olarak biz polonya stock rom yükleyince garanti kapsamından çıkıyor mu ? İnternette stock olduğu için çıkmıyor diyorlar doğru mu ?

Marsmallow'dan sonra şarj ne süresinde artış oldu mu ?
Galiba 5.0 'da şarj daha düşükmüş çünkü herkes telefonun şarjının çabuk bittiğini söylüyor ama benim telefonda şarj baya dayanıyor. Ben G2'den G3'e geçtim G2'nin şarjı daha uzun dayanıyor. Ama G3'te kötü değil bence. Ama soruna gelecek olursak ben 5.0'da hiç kullanmadım telefonu aldığım gibi hemen 6.0'a geçtim o yüzden 5.0'da nasıldı bilmiyorum. Ayrıca kasma sorunu tamamen düzeldi.

Türkiye için 6.0 Mart ayında gelecekti fakat beceremediler, 22 Nisan oldu. Tarih bile vermiyorlar, elimizde bilgi yok diyip sallıyorlar. Büyük ihtimal gelmez.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı