LG G3 Beat sorularınız?

CoppeR.

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Front-End Developer
Arkadaşlar Technopat Sosyal'de LG G3 Beat araştıran bir kaç arkadaş vardık, ben bugün telefonumu aldım ve sorusu olanların sorularını cevaplamak isterim. Yakında incelemelerimide yazarım, buyrun sorulara başlayın.

Öncelikle hayırlı olsun :) Telefonun şarjı uzun gidiyor mu ve performansı nasıl?
Hocam aldığımda şarjı %46 falandı, kurulumu yapınca yedeklerden yüklenen oyunları falan denedim 2-3 saatlik kullanım sonunda %28 şarjım kaldı, daha ayrıntıları gelecekte veririm çünkü bugün öğle-akşam saatlerinde aldım daha :)

Ben ayın 20'sinde alıcam ya. :D Şarjı nasıl? Oyun performansını boşver, arkaplanda uygulamalara geçerken çabuk geçiyor mu? :D
Hocam şarjını üstte açıkladım, uygulamalar arası gayet hızlı sadece fark ettiğim bir şey var uygulamalar yüklenirken RAM bayağı meşgul olduğu için menülerde hafif (ama cidden hafif) kasmalar oldu, onun dışında memnunum :)

Arkadaşlar Real Racing 3'ü denedim ve 0 kasma ile oynuyorum. Merak ettiğiniz oyun varsa söyleyin, belki deneme şansım olur :)

Telefonun hangi rengini aldın? Arkadaki tuşlardan memnun musun, günlük kullanımda bir sorun çıkarıyor mu?
Telefonum titanyum rengi, zaten titanyum istiyordum ve YouTube'de bir incelemede altın rengi ve beyaz renkte cepte sararmalar oluyor demişti o yüzden titanyum'a dahada yaklaştım.

Arkadaki tuşlar ise resmen benim için yaratılmış gibi, telefon elimdeyken (ellerim biraz küçükte) elimi yukarı kaydırıp tuşlara basmaktansa arkaya basmak acaip kolay geliyor.

Oyun olarakta şuan Dead Trigger 2 indiriyorum onuda bildiririm, RR3 hiç kasmadığını söylemiştim.

Arkadaşlar Dead Trigger 2 biraz yüksek performans isteyen bir oyun olduğu için akıcı olarak oynanmıyor.

Ben altın rengini alacağım, birde LGnin o pencereli kılıfından alacağım. Benim için batarya gerçekten çok önemli, oyunlarda nasıl batarya durumu? Örneğin herhangi gibi bir oyunu orta parlaklıkta 15 dakika oynayınca şarj yüzde kaç gidiyor? Bu soruların cevabınıda öğrenirsem içim fazlasıyla rahatlayacak. :)

Ben altın rengini alacağım, birde LGnin o pencereli kılıfından alacağım. Benim için batarya gerçekten çok önemli, oyunlarda nasıl batarya durumu? Örneğin herhangi gibi bir oyunu orta parlaklıkta 15 dakika oynayınca şarj yüzde kaç gidiyor? Bu soruların cevabınıda öğrenirsem içim fazlasıyla rahatlayacak. :)

Bende o pencereli kılıftan istiyorum :)
Oyun olarak "Sniper Assasin 3D" oynadım ve başlangıçta şarjım %88 idi, oyun bittiğinde ise (çok test edemedim ama 5 dakika oynadım) şarjım %86 idi. Birazdan modern combat testi yapacağım bilgileri aktarırım. Bu arada oyundayken parlaklık %51 idi.

L7Icau9.png

Pil durumuda böyle.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı