LG G3 Isınma Sorunu

suleymanlgg3

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Telefonum yaklaşık olarak beş yıllık. YouTube'ta gezinirken ve video izlerken çok fazla ısınıyor bunun sebebini henüz çözebilmiş değilim. Çeşitli uygulamalarla virüs taramaları yaptım hafıza ve RAM temizliğini yaptım. Hiç biri işe yaramadı. Ne yapmam gerekiyor lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Sorunum sadece Youtube'ta video izlerken oluyor.

İşlemci: Qualcomm Snapdragon 801, 2.50 GHZ.
RAM: 2 GB
Sistem: Android 6.0.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-06-23-15-05-09.png
    Screenshot_2019-06-23-15-05-09.png
    81,9 KB · Görüntüleme: 89
Merhabalar,

Telefonum yaklaşık olarak beş yıllık. YouTube'ta gezinirken ve video izlerken çok fazla ısınıyor bunun sebebini henüz çözebilmiş değilim. Çeşitli uygulamalarla virüs taramaları yaptım hafıza ve RAM temizliğini yaptım. Hiç biri işe yaramadı. Ne yapmam gerekiyor lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Sorunum sadece Youtube'ta video izlerken oluyor.

İşlemci: Qualcomm Snapdragon 801, 2.50 GHZ.
RAM: 2 GB
Sistem: Android 6.0.
Virüs bulaşmış olabilir bence. Telefonu sıfırlayın belki düzelir.

Oyun oynamıyorsun sanırım performans ile işimiz yok yani. Downclock yaparak performansı düşürürüz ama sarj ve ısınmayı çözebiliriz.

Ayrıca şarjıda aşırı hızlı tükeniyor. Peki özel bir rom atarsam şarj konusunda ne gibi değişiklikler olur?
Aynı şekilde LG G3 kullanıyordum. Lineage OS yüklü. İnan şarjı normalde bakmasam bile 1 gün anca yetiyorken ROM yükleyince 2-3 günü rahat çıkarıyor. Yüklemeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı