LG G3 Marshmallow Güncelleme Sonrası Kasma Sorunu

@Osman YILDIZ Stabilite konusunda ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım, telefonu alalı nerdeyse 10 ay oldu, performans ve stabilite konusunda beni fazlasıyla memnun etti. Uygulamaları kapatırken çok nadir bende de sendeki gibi durumlar oldu, bu durumlar büyütülecek bir durumlar değil. Telefonun rootluysa Greenify uygulamasını kullanarak uygulamaları uyutabilirsin ve batarya performansı içinde yararlı olur.

@Osman YILDIZ Stabilite konusunda ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım, telefonu alalı nerdeyse 10 ay oldu, performans ve stabilite konusunda beni fazlasıyla memnun etti. Uygulamaları kapatırken çok nadir bende de sendeki gibi durumlar oldu, bu durumlar büyütülecek bir durumlar değil. Telefonun rootluysa Greenify uygulamasını kullanarak uygulamaları uyutabilirsin ve batarya performansı içinde yararlı olur.
Batarya performansı demişken hocam kaç saat gidiyor sizin telefon ? Sürüm yükselttikten sonra sabah %100 ile evden çıkıyorum akşam % 70 ile eve dönüyorum gün içerisin de cebimden bi alo demek için çıkıyor. Önceden %95-90 arası idi acaba batarya zamanla bitiyor mu ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı