Lg G3 Miui Rom Kurma ?

Benden tavsiye hiç rom'lara bulaşma videolarda çok stabilmiş gibi gösteriliyor fakat öyle çıkmıyo biraz zorladığın zaman kamera çalışmıyor durduruldu hatası veriyor s3'te çok fazla rom yükledim hiçbiride stock rom kadar stabil çalışmıyor bence stock romda kal garanti dışı olma boşuna =)

Hayır CM en iyisi değil bence. Kişiden kişiye değişir, ben şahsen Stock android hiçbir zaman sevmedim, google camera vs adam gibi bir uygulama çıkmıyor içinden. Ayrıca MIUI v6 çıkarsa onu yükle ama v5 iyi değil. ChupaChups rom'u kurabilirsin çok güzel bi arayüzü var ve çok hızlı.

Performans konusunda gayet stabildir çünkü bu romlar hemen hemen her telefona düzenli olarak çıkar, özellikle CM. Fakat Cyanogenmod'u LG Optimus arayüzüne benzetmenize şaşırdım, bence renkler tasarım ve dizayn konusunda çok farklılar. CM 12 de biraz benzemiş olabilir ama hiç bir zaman bir stock rom havası vereceğini düşünmüyorum.

Performans konusunda gayet stabildir çünkü bu romlar hemen hemen her telefona düzenli olarak çıkar, özellikle CM. Fakat Cyanogenmod'u LG Optimus arayüzüne benzetmenize şaşırdım, bence renkler tasarım ve dizayn konusunda çok farklılar. CM 12 de biraz benzemiş olabilir ama hiç bir zaman bir stock rom havası vereceğini düşünmüyorum.
Katılıyorum. Hocam ayrıca G3 ün arayüzünü benzettim bana kalırsa hiç fark yok. Optimus'unki güzel.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı