LG G3 nasıl bir telefondur?

CoppeR.

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Front-End Developer
Arkadaşlar herkese merhaba. Yaklaşık 2.5-3 yıldır birlikte olduğum "Takoz" nitelikteki Samsung Galaxy Wonder telefonumu artık değiştirmenin vakti geldi diye düşünüyorum. Öncelikle iPhone 5S almayı düşündüm fakat biraz düşündümde, ekranı isteklerimi karşılamıyor ve iOS işletim sistemi bana göre çok fazla kısıtlı. O yüzden Android telefon aramaya başladım ve LG G3 içime en çok sinen telefon oldu. Tabii ki almışken iyi bir telefon almak adına "3 GB Ram" ve "32GB Rom" olan modelini almak istedim. "Gold" markette şuan 1.999TL ve alabileceğim telefonun en üst bütçesi bu. Kullananlar beğeniyormu, eksileri nelerdir söylerseniz sevinirim. Okuduğunuz için teşekkürler!

Aynen ben de galaxy wonder kullacısıyım şu sıralar da ben de değistireceğim Z3 veya Z3 Compact tercihim. Senin de düşünmeni ôneririm. Suya dayanıklılık, tasarım, kamera ve uygulamaları ile Sony daha cazip geliyor bana.

Aynen ben de galaxy wonder kullacısıyım şu sıralar da ben de değistireceğim Z3 veya Z3 Compact tercihim. Senin de düşünmeni ôneririm. Suya dayanıklılık, tasarım, kamera ve uygulamaları ile Sony daha cazip geliyor bana.

Hocam hem 300TL'lik fiyat farkı olsun, hem suyla işim olmadığı olsun bana Z3 pek mantıklı görünmüyor açıkcası. LG G3 hem donanımsal hemde yazılımsal olarak tam benlik.

Z3'e o kadar para vermeye değmez Z2 ile arasında fark yok resmen kafa buldu o telefonla SONY . LG G3 arkadaşımda var görünüşü hoş özellikleri iyi bataryası da fena değil . Ben sana Z2 ya da G3 almanı öneririm ikisi de arkadaşlarımda var süper telefonlar modellerine bak beğendiğini al pişman etmez .

Ben de biliyorum Z2 ile arasında ciddi bir fark olmadığını. Ama Z3 Compact, Z2 den daha performanslı. Beni sadece ekran boyutu Z2'ye yöneltiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı