LG G3 Stock ROM Yükleme

UmutESEN

Hectopat
Daha fazla  
LG G3 telefonum var ancak üstteki bildirim sekmesi aşağıya inmiyor ve alttaki tuşlardan sadece geri tuşu çalışıyor. İnternet üzerinde araştırdım ve Stock ROM yapmam gerektiği söylendi. Gerekli dosyaları link halinde vermişlerdi ancak linkler kırık durumdaydı haliyle dosyaları bulamadım rica etsem yardımcı olma şansınız var mı?
Gerekli dosyalar:

• LG G3 USB Driver (D855)
  • LG Flash Tool
  • LG G3 D855 MM (G3 32 GB)
Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar öncelikle. Cihazı sıfırlamayı denediniz mi? Taviseyem önce bunu yapmanız. Bu işlerde çok yeni iseniz ilk deneyiminizde yanlış yaptığınız işlemlerden dolayı cihaz brick olabilir ve cihazın kurtarılması daha zor hale gelebilir. Yok eğer deneyip olumlu sonuç alamadıysanız belirtin. Gerekli rom, sürücü ve flash tool dosyalarını paylaşayım.

İyi forumlar öncelikle. Cihazı sıfırlamayı denediniz mi? Taviseyem önce bunu yapmanız. Bu işlerde çok yeni iseniz ilk deneyiminizde yanlış yaptığınız işlemlerden dolayı cihaz brick olabilir ve cihazın kurtarılması daha zor hale gelebilir. Yok eğer deneyip olumlu sonuç alamadıysanız belirtin. Gerekli rom, sürücü ve flash tool dosyalarını paylaşayım.
Hiç denemedim telefondaki dosyalarımı bilgisayara atamıyorum. USB ile bağlandığında bildirim çubuğundan izin vermeniz gerekiyor haliyle izin veremiyorum.[emoji3] [emoji28] [emoji28]

Ekranda algılama problemi var mı? Belki sadece o alan çalışmıyordur. Pratik yollardan çözmeye çalışalım stock rom yükleme işlemini yapmadan önce. Google Play Store'dan herhangi bir arayüz uygulaması indirin (Tavsiyem Nova Launcher) ve herhangi bir ekran kısayolunu üst bildirim sekmesini aşağı indirecek şekilde ayarların. Mesela ekrana çift tıklama işlemini bu şekilde ayarlayabilirsiniz. Daha sonra bilgisayara bağlayıp gerekli izinleri verdikten sonra yedekleme yapın ve cihazı sıfırlayın. Çözüm olmazsa tekrar dönüş yaparsınız.

Son düzenleme:
Ekranda algılama problemi var mı? Belki sadece o alan çalışmıyordur. Pratik yollardan çözmeye çalışalım stock rom yükleme işlemini yapmadan önce. Google Play Store'dan herhangi bir arayüz uygulaması indirin (Tavsiyem Nova Launcher) ve herhangi bir ekran kısayolunu üst bildirim sekmesini aşağı indirecek şekilde ayarların. Mesela ekrana çift tıklama işlemini bu şekilde ayarlayabilirsiniz. Daha sonra bilgisayara bağlayıp gerekli izinleri verdikten sonra yedekleme yapın ve cihazı sıfırlayın. Çözüm olmazsa tekrar dönüş yaparsınız.
Google Play üzerinden herhangi bir uygulama indiremiyorum ne yazıkki yükleniyorda kalıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı