LG G3 Whatsapp sorunu

KAPINO

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni LG G3 aldım. Gerçekten güzel bir telefon fakat whatsapp yükledikten sonra uygulama açılırken çıkan bi uyarı malesef canımı sıktı. İnternette çoğu yerde baktım araştırdım tam bir cevabı bulamadım. Whatsapp'a girerken çıkan uyarı ise "Cihazınızda bir veya daha fazla görev sonlandırıcı yüklü görünüyor. Görev sonlandırıcılar Whatsapp Messenger ile sorunlara neden olabilir" gibisinden bir yazı. Hatanın detaylarında pil tüketimi artması, whatsapp'ta mesajların geç gelmesi, mobil whatsapp'ın arada kendi kendine açılması gibi sıkıntılar varmış. Bu da beni endişelendirdi cidden. S4 mini telefonumdaki sim kartı direk buna geçirdik onda da whatsapp aktif şekilde kullanıyordum, onunla alakalı birşey olabilir mi ? Bu konu hakkında bilen varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum.
İyi forumlar, iyi akşamlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon daha yeni hocam bugün aldık. Birkaç uygulama ve updateleri yaptık, gerek var mı yinede?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam düzelttim sorunu problemi dikkatlice inceledim "Battery Doctor" diye program sıkıntı çıkarıyormuş sildim ve uyarı vermedi çalışıyor şuan ilginiz ve uğraşınız için çok teşekkür ederim iyi geceler :):)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı