Custom ROM LG G4 açılmıyor

Alibe

Femtopat
Daha fazla  
LG G4 cihazıma root attım stock ROM daha sonra sıfırlamak istediğimde sistem de silinmiş bütün videoları izledim onların dediği root rom attım yine de TWRP'ye giriyor kalıyor.

Hayır, az önce ekran görüntüsü attınız klasör içinde "model" adinda bir klasör mevcut. O klasörünün içinin ekran görüntüsünü atar mısın?

Hayır, az önce ekran görüntüsü attınız klasör içinde "model" adinda bir klasör mevcut. O klasörünün içinin ekran görüntüsünü atar mısın?
Şunu söylemekte fayda var cihaza android 9 attım sonra stock Rom attım yanlışlıkla sistemi sildim tekrar stock Rom atmaya çalıştım olmadı android 9 atmaya çalıştım olmadı twrp ye giriyor sürekli ancak şunu da fark ettim telefon sistemi içine yüklüyor twrp den yedekle diyince 2160 mb görünüyor twrp den temizlik yapınca 8 mb görünüyor

Verdiği hatayı tekrar paylaşır misin?
böyle hata veriyor

Şunu söylemekte fayda var cihaza android 9 attım sonra stock Rom attım yanlışlıkla sistemi sildim tekrar stock Rom atmaya çalıştım olmadı android 9 atmaya çalıştım olmadı twrp ye giriyor sürekli ancak şunu da fark ettim telefon sistemi içine yüklüyor twrp den yedekle diyince 2160 mb görünüyor twrp den temizlik yapınca 8 mb görünüyor

böyle hata veriyor
android 9 attıktan sonra sistemi silip stock rom attım 2 sistemi üst üste atmadım yani

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-17 081139.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-17 081139.png
    82,4 KB · Görüntüleme: 17
Dosyayı indirmedim. Muhtemelen ZIP dosyasından çıkarınca .kdz dosyası çıkacaktır.

İndirdikten sonra dosyanın içini kontrol edin, kdz dosyası var ise lgup ile yükleriz.
iniyor şuan inince haber veririm

Dosyayı indirmedim. Muhtemelen ZIP dosyasından çıkarınca .kdz dosyası çıkacaktır.

İndirdikten sonra dosyanın içini kontrol edin, kdz dosyası var ise lgup ile yükleriz.
böyle bir şey çıktı

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-17 081139.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-17 081139.png
    79,1 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Bu dosya TWRP üzerinden kurulabilir sanırım.

Bu dosya lgup ile yüklenen hali.
Aslında TWRP üzerinden olanı denemediğim için cihazın daha kötü olabilir diye korkuyorum. Lgup ile yüklenen linki videoda buldum ve daha güvenilir duruyor.

Video

İlk olarak lgup ile yüklenen halini dene yine hata verir ise TWRP ile yükleneni denersin.

Geri
Yukarı