LG G4 Beat (H735) Root Atma

aslanksahinn

Kilopat
Daha fazla  
Konuda belirtmiş olduğum gibi telefonuma root atmak istiyorum Kingroot programına da güvenmiyorum. Bilgisayardan yaparsam daha güvenli olacaktır ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler..

Bir önceki konunuz dan sonra root yapmaya karar vermişsiniz belli ki :) bildiğim kadarıyla şuan 6.0 a root yapılamıyor. Android bu konuda biraz güvenliği arttırmış durumda. Telefonunuzu 5.0 yada 5.1 Sürümüne downgrade edip basit programlarla root yapabilirsiniz. Verilerinize dikkat edin.

Bir önceki konunuz dan sonra root yapmaya karar vermişsiniz belli ki :) bildiğim kadarıyla şuan 6.0 a root yapılamıyor. Android bu konuda biraz güvenliği arttırmış durumda. Telefonunuzu 5.0 yada 5.1 Sürümüne downgrade edip basit programlarla root yapabilirsiniz. Verilerinize dikkat edin.
Root yaptıktan sonra yeniden 6.0 sürümüne çıkarabilirmiyim?

Root ve Twrp (İndirdiğiniz romları flaşlayacağınız ((Yükleyeceğiniz)) arayüz) ü yükledikten sonra evet 6.0 olan ve root destekleyen romlar indirerek hem 6.0 ı kullanıp hemde root yetkisine sahip olacaksınız. Ben g3 Kullanıyorum 4.4 android sürümünden beri rootlu. Şuan 6.0 var ve root yetkisine sahibim.

Root ve Twrp (İndirdiğiniz romları flaşlayacağınız ((Yükleyeceğiniz)) arayüz) ü yükledikten sonra evet 6.0 olan ve root destekleyen romlar indirerek hem 6.0 ı kullanıp hemde root yetkisine sahip olacaksınız. Ben g3 Kullanıyorum 4.4 android sürümünden beri rootlu. Şuan 6.0 var ve root yetkisine sahibim.
Anladım rootlama işlemini yaptıktan sonra yeniden yardım alabilirim. Çok teşekkürler.

Arkadaşlar banada yardım eder misiniz? Nasıl 5.1 sürümü buluptanasıl attın ve nereden buldun 5.1 sürümünü ben bulamadım. Benim ki de h735tr Bildiğim kadarıyla h735 - h735TR modelleri fark etmiyor oradaki TR ülkeyi belirlemek için kullanılıyor diye biliyorum. Lütfen yardım eder misiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı