LG G4 beat şarj düşüklüğü sorunu

xcode

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba beyler LG g4 beat isimli cihazım bekleme konumundayken yani hiçbir işlem yapmazken şarj düşüklüğü yaşıyorum. Eskiden minimum 4-5 gün giden şarj şimdi bir günü zor çıkarıyor hatta çıkarmıyor. Babam (internet, oyun vs) fazla uğraşmadığı için şarj sorun olmuyordu. Fakat telefonun %100 şarjı varken 1 saat sonra %50'ye düşüyor. Eskiden internette 10 dakikalık gezinmede % 2-3 şarj tüketirken şimdi şarj 3'er 4'er düşüyor. Ek olarak RAM tüketimi fazlalaştı bunları resim olarak, pil düşüş grafiklerini resim olarak ekleyeceğim."Bilgisi" olan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakma kardeşim ceza dolayısı ile yazamadım telefon 4 aylık cihaz yeni sayılır. Sorun 1-1.5 ay önce başladı öncesinde bahsettiğim gibi hiç problem yoktu.Farklı bir şey olarak kastın eğer program yazılım ise hayır zaten telefonu babam kullandığı için fazla kurcalanmadı.

Ya arka planda bir şey çok fazla şarj yiyor, ya da telefonun bataryasında bir sorun var.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dostum Android'in arkasında şuan çalışan bir şey görünmüyor ama anlamsız şekilde ram fazla tüketiyor sanki, batarya 4 aylık ama akımdan dolayı sorun olmuş olabilir belki.Telefonu sıfırlasam arka planda çalışan göremediğim şey kendini kapatır mı acaba ?

Daha önce Hard Reset attınız mı? Atmadıysanız bir de Hard Reset'i deneyin. Telefonlarda tuş kombinasyonu farklı olabileceği için internetten bir bakın isterseniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı