LG G4 Beat Hızlı Şarj Desteği

anıl748

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar bir sorum olacak. G4 Beat adlı cihazı kullanıyorum cihazım hızlı şarj destekliyor mu ? Destekliyor ise şu an kullandığım adaptör 1.2A ama telefonumun daha hızlı şarj olmasını istiyorum. Bu yüzden internetten yeni bir adaptör almak istiyorum. 2.1A adaptör gördüm acaba bu adaptörü alsam telefonum daha hızlı şarj olur mu ? Olursa batarya zarar görür mü ?

yani bataryam hızlı şarj olmaya karşı dayanıklı değil mi ? Peki şuan kullandığım kabloyla 500mA bir değer alıyorum. Adaptör yerine kabloyu değiştirsem ?

yani bataryam hızlı şarj olmaya karşı dayanıklı değil mi ? Peki şuan kullandığım kabloyla 500mA bir değer alıyorum. Adaptör yerine kabloyu değiştirsem ?
Adaptör enerjiyi alıyor kablo aktarmak için gerekli değiştirsen olmaz yok bataryan dayanıklı dayanıklı olmasa hiç sarj olmazdı şöyle düşün Araban var hızlı gidersen gideceğin yere çabuk varırsın ama motorunda ebesini anladın :D tüm tellerde şuan ki pil teknolojilerinde böyle hızlı sarj olmak dayanıklı değil.

Merhaba dostlar bir sorum olacak. G4 Beat adlı cihazı kullanıyorum cihazım hızlı şarj destekliyor mu ? Destekliyor ise şu an kullandığım adaptör 1.2A ama telefonumun daha hızlı şarj olmasını istiyorum. Bu yüzden internetten yeni bir adaptör almak istiyorum. 2.1A adaptör gördüm acaba bu adaptörü alsam telefonum daha hızlı şarj olur mu ? Olursa batarya zarar görür mü ?

Telefonu şarj da kullanmıyorsan 2.1 Amper çıkışlı adaptör uygun olacaktır.Hızlı da şarj eder.Ayrıca telefonun bataryasına da sandığın kadar zarar vermez. 2300 mAh batarya için 1.8 ve 2.1 Amper çıkışı,3000 mAh batarya için 2.0 ve 2.8 Amper çıkışı idealdir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı