Lg G4 Beat VS Samsung Galaxy Note 2

ahmetA75

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak benim g4 beat adlı cihazım var ağabeyim de de galaxy note 2 cep telefonu var. Bana telefonları değiştirmeyi teklif ediyor. Sizce kârlı olur mu? Note 2 ye android 5.0.1 gelmeyecek. Ama g4 beat'a da android 6.0 gelecek. Bide ben çok oyun oynamayı seven biriyim doğal olarak telefonun şarjı çok gitmesini istiyorum. Ağabeyim de telefonda profesyonel kamera özelliği olduğu için takas yapmak istiyor.
Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Batarya ve RAM olarak NOTE 2 daha iyi ama NOTE 2'de kullanılan RAM LPDDR2 iken G4 Beat modelin de RAM olarak LPDDR3 RAM kullanılmış. İşlemci ve GPU olarakta G4 Beat daha üstün. G4 Beat, 4G desteği de var, NOTE 2'nin 4G desteği yok. Yazılım olarakta NOTE 2 artık güncelleme almayacaktır, G4 Beat güncelleme alacak. İkisi arasından G4 Beat alman daha iyi olur, NOTE 2 çok eskidi ve güncelliğini yitirdi.

Batarya ve RAM olarak NOTE 2 daha iyi ama NOTE 2'de kullanılan RAM LPDDR2 iken G4 Beat modelin de RAM olarak LPDDR3 RAM kullanılmış. İşlemci ve GPU olarakta G4 Beat daha üstün. G4 Beat, 4G desteği de var, NOTE 2'nin 4G desteği yok. Yazılım olarakta NOTE 2 artık güncelleme almayacaktır, G4 Beat güncelleme alacak. İkisi arasından G4 Beat alman daha iyi olur, NOTE 2 çok eskidi ve güncelliğini yitirdi.
Emin olun Note 2 eski telefonumdur ve hala her oyunu açabilecek kapasiteye sahip.

Bende 1.5 yıl kullandım şuan Anneme verdim 1 Haziranda 2. senesine girecek inşallah daha kasma sorunu yok rom falanda atmadım Şuanda Zenfone 2 32GB'lik modelini kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı