LG G4 Ekranda İz Kalma Sorunu

İlkay Gökgöz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar LG G4 telefonumda kenar kısımlarında hafif morarma, üst kısmında ise bildirimler geldikten sonra temizle dememe ragmen iz kalma oluyor. Bunun için sizden yardım istiyorum. Ne yapmam gerek? Telefonu alalı 4 ay oldu, son 1 aydır boyle. Ondan once boyle bir şey yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisini bozmadıysan servise gönder.

Bu problemi bir tek ben yasiyorum saniyordum. Bende 3 ay sonra gosterdi kendini. Sag ve solda kizarma seklinde. Bildirim panelini indirdiginizde onceki ekranin yada saat ve bildirimlerin izi kaliyor. O bildirimleri silmis olsaniz bile. Lg ye goturdumve 1 hafta icerisinde yesini ile degisti. Ancak vu seferde 4 adetten fazla pixel bozuklugu vardi. Bu sefer cok beklemek isremedigimden dolayi ekran degisti. Degisen ekrandada pixel problemi olunca cihaz bir daha sifir olarak degisti. Ve bu son cihazimdada yine ilk olan problem yani iz problemi var. Bence bircok g4 te var bu sorun ama insanlar farketmiyor. Simdi tekrar garantiye goturecegim. Son seferinde paranizi iade edelim dediklerinde keske kabul etseymisim. Simdi 6 ayi gectigi icin problem cikartacaklar. 4 defa ekran hatasi verdiginden dolayi tuketici haklarina dayanarak para iadesi alabilirim diye biliyorum ama son zamanlarda bir 6 ay meselesi konusuluyor yeni duzenlemeye gore. Insan telefonundan soguyor malesef...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı