LG G4 hangi seri alınmalı?

Teknosa'dan aldım. Peşin 1800 TL verdim. Sıkıntı yok ve Verus Verge Case kılıf kullanmaktayım düşse bile telefonumu korumakta onuda 73 TL aldım. :)

Teknosa'dan aldım. Peşin 1800 TL verdim. Sıkıntı yok ve Verus Verge Case kılıf kullanmaktayım düşse bile telefonumu korumakta onuda 73 TL aldım. :)

Hocam sen şok yaşa hemi :) Bende hangi kılıfı alsam diye araştırırken tutup nokta atışı yaptırdın bana. Onuda alıyorum tamam :) Ama bu telefona şu anda 1800TL veremem. Bayramdan sonra bir indirim bekliyorum, o vakit kaçırmayacağım. 1200TL'ye satan ithalatçı garantili ilanlar kafamı fena karıştırıyor ama nefsime yenilmeyip onlardan uzak duruyorum. 300TL daha koyup LG Türkiye Garantili alacağım inş :)

Son olarak bir konuda ki fikrini daha almak istiyorum. Siyah deri kapaklı güzel deseler de benim aklımda titan kapaklı olanı almak var. Bu yaz aylarında, deri olanı alıp üzerinde bir de bu Verus Verge Case kılıfı geçirirsem telefon cebimdeyken bacağımı pişirmesinden korkuyorum. Bu korkum yersiz mi :) Ayrıca telefon zaten 5.5" boyutunda. Umarım o kılıf kalın değildir de cebimizde tuğla taşımak zorunda kalmayız :) Sen hangi kapaklısını almıştın?

Son düzenleme:
Kapaklı kalın kapaksız olduğu için rahatlıkla cebime giriyor. Orijinal kılıf aldım taş gibi mübarek. Siyah deri güzel değil bordo ya da kahverengi daha iyi fakat deri kullanmıyacaksanız plastik gold almanızı öneririm. Ben deri aldım düğünlerde takım elbiseyle havalı durur diye aldım. Türk garantili alın ithalat bulaşmayın. Adamın zevkine kalmış birşey hiç uğraşamam. Tabi bütceniz yetmiyorsa sağlam yerden bilindik yerden ithalat alabilirsiniz.

Seri numarasının ilk üç hanesi 602 :).

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kapaklı kalın kapaksız olduğu için rahatlıkla cebime giriyor. Orijinal kılıf aldım taş gibi mübarek. Siyah deri güzel değil bordo ya da kahverengi daha iyi fakat deri kullanmıyacaksanız plastik gold almanızı öneririm. Ben deri aldım düğünlerde takım elbiseyle havalı durur diye aldım. Türk garantili alın ithalat bulaşmayın. Adamın zevkine kalmış birşey hiç uğraşamam. Tabi bütceniz yetmiyorsa sağlam yerden bilindik yerden ithalat alabilirsiniz.

Verdiğin tüm bilgiler için canı gönülden teşekkür ediyorum hocam. İnan hayatımı kurtardın. Ayrıca şimdi araştırdım, her ne kadar dokunmatikte sıkıntı çıkartıyor denilse de Buff ekran koruyucu film de almaya karar verdim. Böylece telefon tanka dönüştü. Beni, yaşarsak 2020'ye kadar rahat rahat götürür artık :) İthalatçı garantili alırsam, Verus Verge Case kılıf+Buff Ekran Filmi 110TL'ye geleceği için gözüm kapalı alırım. Ama diğer garantiye 1700TL verip birde bunları alırsam iphone parası vermiş olurum :)

Seri numarasının ilk üç hanesi 602 :).

Teşekkür ediyorum hocam. Sanırım telefonu 1220TL'ye ithalat garantili aldın. Peki LG Türkiye garantisi olmayışının bir dezavantajını gördün mü? (Hoş, bunun için telefonun önce sorun verip adamlara gitmesi gerekiyor :) ) Zira misal sağlam bir arıza verse, garanti veren firma, LG Türkiye garantisinde ki gibi telefonu komple değiştirir mi? Aldığın satıcıyı paylaşır isen kendisi ile iletişime geçmek isterim zira sırf bu komple değişim avantajı yüzünden her ne kadar ithalatçı garantiden uzak durmaya çalışsam da zaten SunSet arkadaşın bilgilendirmesi üzerine, kronik hiç bir sorun vermeyen 603 revizyonunu alacağım için 2 yıl içinde, benden kaynaklı (düşürme, çizilme, su vs) arızalar dışında, telefonun komple değiştirilmesini gerektirecek bir sorun çıkacağını zannetmiyorum. Bu yüzden sırf aradaki 300-400TL'lik farktan dolayı senin aldığın yerden alabilirim. Tabi o arkadaşın elinde 603 revizyon var ise :)

Son düzenleme:
Telefonda sorun çıkmadığı için dolayısıyla dezavantajını görmedim. N11'den almıştım. Ceppaket isimli bir mağazadan. Eğer paranız var ise riske girmemek açısından LG Türkiye garantili almanızı öneririm.

Telefonda sorun çıkmadığı için dolayısıyla dezavantajını görmedim. N11'den almıştım. Ceppaket isimli bir mağazadan. Eğer paranız var ise riske girmemek açısından LG Türkiye garantili almanızı öneririm.

Teşekkürler hocam. Satıcıyı araştırdım. Biraz lakayıt bir firma olacak ki müşterilerin çoğu yorumlarda, sipariş ettikleri ürünün, farklı renkte gelmesinden yakınıyor. Fatura da kutuda değil 3 gün sonra müşterinin e-postasına elektronik olarak gönderiliyormuş.

G4 ürün yorumlarnda asıl dikkatimi çeken, gönderdikleri şarj cihazının TR uyumlu olmaması. Bu ne demek oluyor anlamadım. Vatan, Gold, Teknosa, Bimeks, Mediamark gibi LG Türkiye garantili yerlerden alınan G4'lerin şarjı TR uyumlu mu ki bu adamın ki değil? Yoksa Türkiye'deki bütün G4'lerin şarjı TR uyumlu değil de dönüştürücü aparat ile mi geliyor?

Ayrıca şu anda öğrendim ki G4'ün en son çıkan serisi 605c imiş ve bu satıcıda sanırım hala 602 serisi var. Soracağım eğer 605c serisi ellerinde varsa ve senin, şu şarj muhabbeti hakkında yorumunu da aldıktan sonra bayramdan sonra sipariş etmeyi düşünüyorum.

Şarj aleti TR uyumlu değil. Söylediklerine göre ithal ettikleri ürünlerin şarj aleti TR uyumlu değilmiş. Başka bir satıcıya bakabilirsiniz.

Konuya mesaj yazılmayalı epey olmuş ama yeni konu da açmak istemedim buraya yazmas daha doğru olur diye düşündüm. Haftaya LG G4 alacağım da internet üzerinden sipariş verdiğimde eski seri çıkmaz umarım.

Telefonun en son hangi serisi çıktı onu öğrenebilir miyim bilen varsa?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı