LG G4 Kronik Arızalar Hala Var mı?

Yusuf Cevizci

Kilopat
Daha fazla  
Bu ay içinde LG G4 alma gibi bir planım var, fakat araştırmalarımda ghost screen, bootloop gibi sorunları olduğunu gördüm. Bu sorunlar hala devam ediyor mu ve bu sorunlarla karşılaşmamak için hangi serisini almalıyım ?

Alma, var. LG alma şu sıralar. Zira v20'de bile çıktı bootloop problemi. Sen bütçeni yaz, başka bir cihaz buluruz mutlaka.

Eski telefonum LG G4'tü ve 10 ay kullandım.(iOS sıkıcı olduğundan arada bir yine kullanıyorum.) Kamerası güzel fakat telefonla biraz oyun oynarsanız fırın gibi oluyor. 808 bazı şeyler için yetersiz. Bootloop veya ekran problemi yaşamadım. Tek sorun ısınınca ekran parlaklığınla oynaması. Bataryası 10 ayda neredeyse rezil duruma geldi. En fazla 2.5 saat ekran süresi alınabiliyor ve telefon boştayken bile saatte 2% şarjı gidiyor. Çok oyun oynamıyorsanız ve günlük kullanım için alıyorsanız hala alınabilir bir cihaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı