LG G4 Marshmallow Sorunları Çözüldü!

OkanTds

Hectopat
Daha fazla  
[STOCK][M] NEW! H815 20D Images + KDZ + Flashable Zips (system+boot+modem+bootloader)

Arkadaşlar günlerdir uygun düzgün çalışan ''kdz'' dosyasını arayıp durdum. Sonunda bu sabaha karşı çıkan V20D dosyasını indirdim ve kurdum kendi cihazıma hem ısınma konusunda hem pil konusunda gözle görülür derecede iyileştirme var. ''LGUP'' ile ''kdz'' yi yükleyip kullanabilirsiniz. Yüklemeden sonra HARD RESET atmayı unutmayınız. Tertemiz bir kurulum yapmak sorunların önüne geçecektir. Sorularınız varsa yorumda belirtebilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

kardeşim bende bu linkden indirdim fakat kdz olaral inmedi dosya olarak indi yardım edebilirmisin kdz yapılırmı

Görsellerde gösterdiğim dosyayı indirip LGUP veye LG Flash Tool ile kurabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• adım 1.png
    adım 1.png
    74,3 KB · Görüntüleme: 387
  • adım 2.png
    adım 2.png
    63,2 KB · Görüntüleme: 393
Yazım kurallarına uymazsanız muhtemelen birkaç saat içerisinde yöneticilerden ceza yiyeceksiniz. Mesajlarınızdaki yazım yanlışlarını düzeltmenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı