LG G4 mü Galaxy Note 4 mü?

Sterben

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Bu iki telefon arasından hangisi daha iyidir? Vatan Bilgisayar'dan almayı düşünüyorum. Ayrıca bir şey daha eklemek istiyorum. Sizce bu iki telefon da Android 7.0 alır mı?

Anladım. Ben de G4 düşünüyordum. G2 kullandığım için LG'den memnunum. Peki Vatan Bilgisayar'da kaç aya kadar taksit yapılabiliyor? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Note4 çok iyi cihaz, fakat malasefki Samsung'dan güncelleme bekleme. Bir telefona o kadar para sayıp, risk alıp Rom işlerine gireceksen tercih edilebilir G4'den bir tık daha iyidir bence fakat ben güncelleme desteği sebebi ile G4 tercih ederdim. ( G4 Android 7'yi alacaktır çok yüksek ihtimal ile )

LG G4 almanız daha iyi olur. Performans olarak benzer cihazlar. Kamera olarak G4 daha iyi. Pil olarak Note 4 daha iyi. Note 4'ün Android N güncellemesi alma olasılığı düşük. Nede olsa 2 yıl önce çıkmış bir cihaz. Android tarafında 2 yıl güncelleme desteği bulunuyor. G4'ün yeni bir cihaz olması avantaj. Android N güncellemesini alacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı