LG G4 parlaklık yüksekken daha az sarj harcıyor

nnurett

Hectopat
Daha fazla  
Not: Telefonum LG G4 batarya: 3000Mah

Daha dün bir şey fark ettim, oyun oynarken hep sarjım çok gidiyordu ama parlaklığım %0. Bunun nedeni oyunun çok şarj yemesi olabilirdi (oyun PUBG) ya da telefon kendini optimize edememesi olabilirdi.

Sonra oyunun ışığını açtım, daha az şarj yedi acayip şekilde ve daha güzel oyunu oynattı. Bunun bir sürü nedeni olabilir. Mesela oyun kendini parlaklığımı %30 kadar açınca daha rahat hissediyordu ya da telefon parlaklığı %30'da daha güzel kendini optimize ediyordu.
Sizce nedeni ne?

Oyun grafik ayarlayrım:

20210524_102416.jpg
20210524_102428.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Not: Telefonum LG G4 batarya: 3000MAH.

Daha dün bir şey fark ettim, oyun oynarken hep sarjım çok gidiyordu ama parlaklığım %0. bunun nedeni oyunun çok şarj yemesi olabilirdi (oyun PUBG) ya da telefon kendini optimize edememesi olabilirdi.

Sonra oyunun ışığını açtım, daha az şarj yedi acayip şekilde ve daha güzel oyunu oynattı. Bunun bir sürü nedeni olabilir. Mesela oyun kendini parlaklığımı %30 kadar açınca daha rahat hissediyordu ya da telefon parlaklığı %30'da daha güzel kendini optimize ediyordu.
Sizce nedeni ne?

Oyun grafik ayarlayrım:

Eki Görüntüle 1038215Eki Görüntüle 1038216

Hocam, yeni telefon için para biriktirmen, senin için daha iyi olabilir, çünkü bu telefon her an gidici, bir bakmışsın var bir bakmışsın yok.

Geri
Yukarı