LG G4 şarj çok çabuk bitiyor

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Telefonu abim kullanıyordu, batarya sorunundan dolayı yeni bir telefona geçti. Bataryası orijinal ancak şarj çok çabuk bitiyor. Ekran kilidi kapalı olmasına rağmen on dakikadan kısa sürede %5 azaldı. 32 GB telefonun 22 GB'ı doluydu, ondandır diye düşünüp fabrika ayarlarına sıfırladım ama yok. Hala aynı. Bataryada ezilmeler ve çizikler de var. Eskiliğinden ve bu fiziksel hasarlardan dolayı olabilir diye düşünüp yeni batarya almanın işe yarayacağını düşünüyorum. Daha önce böyle bir konu açılmış ancak hiç kimse kesin sonuç söylememiş. Eski olduğu için de hortlatmak istemedim.
Acaba yeni ve orijinal batarya almak sorunu çözer mi? Ucuz bir şey değil bu, işe yaramayacak bir şeye para vermek istemiyorum. Bu yüzden kesin cevaplar verirseniz sevinirim. Ayrıca eğer sorunu çözecekse orijinal batarya alabileceğim bir link de lazım olacak. Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
LG G5 kullanıcısı olarak benimde ısınma ve şarj problemlerim başladı.Kronik lg sorunları zaten yeterince can sıkıyor ghost screeni vs. ekstra bunlar da cabası.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı