LG G4 vs LG G3 vs Zenfone 2 vs J7

İsteklerimi Hangisi Karşılar?

• Oy verenlerin toplamı
    7

Turannn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum. Bütçem 1000-1300TL. Yaklaşık 1 hafta sonra kararımı vermiş olacağım. Aşırı oyun oynayan birisi değilim çoğunlukla sosyal medyada takılırım. Kamerası iyi olsun istiyorum. Pil ömrü 1 günü rahat çıkarsın yeterli benim için.
Ben kendime LG G3 Türkiye garantili olanı uygun gördüm. LG G4 ithalatçı garanti olduğu ve kronik sorunları olduğu için LG G4'den vazgeçtim(Satıcı: HepsiBurada). Sizce güvenmeli miyim?
Zenfone 2'ye gelirsek performans açısından oyun oynayanlar açısından öneriyorlar çoğunlukla o yüzden biraz tereddütte kaldım ve tasarımı da biraz bana kötü geldi.
J7 ise LG G3'e göre özelliklerini biraz düşük buldum kullanan arkadaşlar varsa yorum yaparsa benim için iyi olur.
Sizin değerlendirmeniz ve önerileriniz nelerdir? LG G3 benim işimi rahatlıkla görür mü veya sizin başka önerileriniz varsa önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı