LG G4 vs Sony Xperia Z3

fanboyluk değil bende sony xperia z2 kullanıcısıyım ve tavsiye etmiyorum telefonu hatta bunla ilgili bir konuda açtım eleştiri şeklinde konu açıldığı zaman linkini atarım
Öncelikle konunuzu merakla bekliyorum. Çünkü abim bir Z2 kullanıcısı ve şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadı. Ve Z2 kullandıktan sonra bundan sonra mümkün oldukça Sony alacağını çünkü çok sevdiğini ve genel tasarım olarak eline çok iyi oturduğunu söylüyor. Sizin hangi telefonu kullandığınızı öğrenebilir miyim acaba? 1-2 tane kötü model gördünüz diye tüm markayı ''Sony'den telefon alma'' şeklinde çamurlamak hiç doğru değil bence.

Öncelikle konunuzu merakla bekliyorum. Çünkü abim bir Z2 kullanıcısı ve şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadı. Ve Z2 kullandıktan sonra bundan sonra mümkün oldukça Sony alacağını çünkü çok sevdiğini ve genel tasarım olarak eline çok iyi oturduğunu söylüyor. Sizin hangi telefonu kullandığınızı öğrenebilir miyim acaba? 1-2 tane kötü model gördünüz diye tüm markayı ''Sony'den telefon alma'' şeklinde çamurlamak hiç doğru değil bence.
Ben hala z2 kullanıyorum fakat en yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum. Bide yorumum cidden çamur atmak gibi olmuş pardon. Konu açıldığındada görüceksiniz zaten linkinide buraya atıcağım.

Ben hala z2 kullanıyorum fakat en yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum. Bide yorumum cidden çamur atmak gibi olmuş pardon. Konu açıldığındada görüceksiniz zaten linkinide buraya atıcağım.
Zaten konu z3 ve z3 z2 nin hatalarını gideren bir model. Ben z3 kullanıcısıyım ve sony fanboyuyum açıkcası ama kamerası hayal kırıklığı, su geçirmezlik çoğu kullanıcıda telefonun boardına su kaçmasıyla dolayısıyla çöp olmasıyla sonuçlanıyo.

Ama performans ve güncelleme konusunda çok memnunum.

Ikısı de çok yakın performans verirler.(Ben hala teknoloji mağazalarında g4'ü denediğimde menü ilk açılışta kasıyor. 2K ekrandan olsa gerek. O yüzden Z3 arayüz olarak kesinlikle daha iyi çalışır, seridir) Tasarım olarak daha dayanıklı olanın Z3 olduğu kesin. Tasarımını beğendiğin telefonu al.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı