LG G5 Kilitli Dosyaları Yedekleme

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Öncelikle herkese merhabalar. Ben bir LG G5 sahibiyim. Binlerce kilitli fotoğrafım var. Telefonumu formatlamak istiyorum fakat bunun için ilk önce bu kilitli dosyalarımın yedeğini almam gerekiyor. Bilgisayara bağlayıp dosyaları kontrol ettiğimde kilitli olan dosylaların .png.dm uzantılı olduğunu gördüm. Birkaç araştırma yaptım ve bu kriptolu şifreler donanımsal olduğu için aynı telefon dahi olsa telefonu sıfırlamam sonucunda asla geri açamayacağımı okudum. Başka bir çözüm yolu tüm kilitli dosyaları açıp öyle aktarmak. Fakat bu sefer de kilitli olmayan binlerce fotoğrafım var ve kilitli olanlar kilitli olmayanlar ile karışacak ve ciddi bir mesai harcamam gerekecek bu dağınıklığı toparlamam için. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Şimdi benim araştırdığım kadarıyla donanım tabanlı şifreleme kullanıyormuş LG. Aynı donanım kaldığı sürece format sonrasında kilitli dosyaları açması gerekmiyor mu teorik olarak?

Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı