LG G5 SE suya düştü

Hydro2K

Hectopat
Evet arkadaşlar, cihazım suya düştü fakat üst kısmı düştü yani ahizenin olduğu taraf suya girdi ne yapmalıyım?
Bataryayı çıkarttım telefonun vidalarını açamıyorum. İnce yıldız tornavida gerekli kalın yıldız açmadı pirince yatırdım ne yapabilirim bilmiyorum.
Telefonu alalı daha yeni 1 yıl olmuşken böyle bir kaza oldu.

Hoparlör tarafı sağlam hiçbir şey olmadı oraya, sadece kulaklık girişinden ve ahizeden su girdi.

Peçeteyle suyu silebildiğin kadar sil sonra pirince koy 4-5 saat beklet büyük ihtimalle açılır.
(Diğer arkadaşlar açılmaz demiş fakat ben tamamen düşürdüm ve açılıyor)
Tamamen kurumadan cihazı açma.

Peçeteyle suyu silebildiğin kadar sil sonra pirince koy 4-5 saat beklet büyük ihtimalle açılır.
(Diğer arkadaşlar açılmaz demiş fakat ben tamamen düşürdüm ve açılıyor)
Tamamen kurumadan cihazı açma.
Aynısını yaptım ahizedeki suyu çekebildiğim kadar çektim herşeyini çıkarıp pirince koydum.

Büyük ihtimalle çalışır. Ama ilk birkaç saat veya gün açılmayabilir. Benzer bir durumu farklı bir cihazda yaşamıştım pirince falan yatırdım cihaz çalışmadı ümidimi kestikten birkaç hafta sonra test amaçlı denedim açıldı kullanıyorum. :D

Büyük ihtimalle çalışır. Ama ilk birkaç saat veya gün açılmayabilir. Benzer bir durumu farklı bir cihazda yaşamıştım pirince falan yatırdım cihaz çalışmadı ümidimi kestikten birkaç hafta sonra test amaçlı denedim açıldı kullanıyorum. :D
1 veya 2 gün pirinçte bekletmeyi düşünüyorum.
Eğer çalışırsa durum mesajı yayınlarım arkadaşlar.
Tavsiyeleriniz için sağolun, bildiğiniz üzere zaman her şeyin ilacı, bekleyip göreceğiz.
Arkadaşlar telefonu bu sabah pirinçten aldım ve çok ta güzel çalışıyor.
Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı