LG G5 vs Samsung Galaxy S7 Edge

Düzgün okursanız. Eğer ben 1000 puan performansa yansımaz diyorum. Ve şayet kamera ve Pil performansı olarak değerlendirirsek S7 Edge ikiye katlar diyorum. Tasarımda iş Çağatay38383838 kişisine kalmış.

Hahahaha. Ne o yeni teknolojiler. Size S7 ailesinde son teknoloji ve bir tek o ailede olan kamera kullanılıyor diyorum. Bana ne saçmalıyorsunuz. Sizinle uğraşmıyacağım. Mesajlar ortada gören araştırır yapar seçimini.
Anlatamadım sanırım. 'Neye göre bu yorumu yaptınız' dediğimde bana aralarında 1000 puan fark olan bir resim atarak bu yüzden S7 dediniz, şimdide o önemli değil diyorsunuz. Kamera ve tasarım konusunda olan yorumlarınız ile amacınızın sadece ve sadece Samsung'u yüceltmek ve LG'yi yermek olduğunu gayet net görebiliyorum. Yeni teknolojiden kastım Type C, modüler tasarım, geniş açı ve çift kamera gibi şeyler. Görmezden gelmeyin. :)

S7 ve S7 Edge'nin iyi olan tek tarafının batarya olduğunu düşünüyorum fakat G5'te de çıkarılabilir batarya ve 4000Mah Cam Plus bulunduğundan pek de önemi yok gibi. Kamera konusunda ise kalite olarak LG'nin, renk konusunda ise S7'nin daha iyi olduğu görülüyor fakat geniş açı kamerasıyla zaten bir adım öne geçiyor.

Tahmin ettiği
Anlatamadım sanırım. 'Neye göre bu yorumu yaptınız' dediğimde bana aralarında 1000 puan fark olan bir resim atarak bu yüzden S7 dediniz, şimdide o önemli değil diyorsunuz. Kamera ve tasarım konusunda olan yorumlarınız ile amacınızın sadece ve sadece Samsung'u yüceltmek ve LG'yi yermek olduğunu gayet net görebiliyorum. Yeni teknolojiden kastım Type C, modüler tasarım, geniş açı ve çift kamera gibi şeyler. Görmezden gelmeyin. :)

1. Geniş açı? Hahaha herkesde var. :)
2. Ben antutu skorlarını eşitliği (performans olarak) göstermek ve batarya ve kamera alanında da S7 Edge'in daha iyi olduğunu söylemek için attım.
3.Çift kamera yeni teknoloji değil. Fakat S7 Edge'de bulunan Çift Pixel özelliği Ve Auto-focus son teknoloji.
4. Hahahaha. Nokta.

S7 ve S7 Edge'nin iyi olan tek tarafının batarya olduğunu düşünüyorum fakat G5'te de çıkarılabilir batarya ve 4000Mah Cam Plus bulunduğundan pek de önemi yok gibi. Kamera konusunda ise kalite olarak LG'nin, renk konusunda ise S7'nin daha iyi olduğu görülüyor fakat geniş açı kamerasıyla zaten bir adım öne geçiyor.

Ne 4000 mAh mı? Tekrar güldüm. :). Bu arkadaş size yardımcı olacaktır: LG G5 Tanıtıldı! İşte LG G5 Özellikleri - ShiftDelete.Net

Size karşı masum bir isteğim var. Android telefonlardan bahsetmez misiniz?

Tahmin ettiği

1. Geniş açı? Hahaha herkesde var. :)
2. Ben antutu skorlarını eşitliği (performans olarak) göstermek ve batarya ve kamera alanında da S7 Edge'in daha iyi olduğunu söylemek için attım.
3.Çift kamera yeni teknoloji değil. Fakat S7 Edge'de bulunan Çift Pixel özelliği Ve Auto-focus son teknoloji.
4. Hahahaha. Nokta.
Gerçekten farklı bir düşünce yapınız var lakin farklılık iyidir. :)
Geniş açı kamera başka bir modelde bulunmuyor.
Type C modeli aynı şekilde G5'te bulunup S7 ve S7 Edge'de bulunmuyor.
Bahsettiğiniz kamera özellikleri yeni birşey değil, çoğu modelde bulunuyor.
Antutu skorlarından kamera farkını nasıl çıkardığınızı ise hiç sormuyorum. :) Yazmadan önce düşünün derim.

Ne 4000 mAh mı? Tekrar güldüm. :). Bu arkadaş size yardımcı olacaktır: LG G5 Tanıtıldı! İşte LG G5 Özellikleri - ShiftDelete.Net

Size karşı masum bir isteğim var. Android telefonlardan bahsetmez misiniz?
Bahsettiğim kendi bataryası değil, Cam Plus'un bataryasıydı. Belli ki incelemelerinizi yetersiz yapıyorsunuz. :)
Dikkatli incelerseniz eğer Cam Plus'un bataryasının 4000Mah'a çıkarılabildiğini göreceksinizdir eminim.

Ayrıca LG markasının telefonunda olmayan özellikleri uydurarak, siz bir markayı anlamsızca yüceltmiş oluyorsunuz.
Herkes kendine bakarsa kimse hata yapmaz.

Ayrıca LG markasının telefonunda olmayan özellikleri uydurarak, siz bir markayı anlamsızca yüceltmiş oluyorsunuz.
Herkes kendine bakarsa kimse hata yapmaz.
Yahu lütfen şu olmayan fakat benim söylediğim özellikleri söylermisiniz ? Telefonda ne varsa onu söyledim.

Gerçekten farklı bir düşünce yapınız var lakin farklılık iyidir. :)
Geniş açı kamera başka bir modelde bulunmuyor.
Type C modeli aynı şekilde G5'te bulunup S7 ve S7 Edge'de bulunmuyor.
Bahsettiğiniz kamera özellikleri yeni birşey değil, çoğu modelde bulunuyor.
Antutu skorlarından kamera farkını nasıl çıkardığınızı ise hiç sormuyorum. :) Yazmadan önce düşünün derim.

Bahsettiğim kendi bataryası değil, Cam Plus'un bataryasıydı. Belli ki incelemelerinizi yetersiz yapıyorsunuz. :)

1. Geniş açı özelliği telefonum S6'da da var kullanıyorum ben de.
2. Telefonun kendisindeki batarya (ek donanımsız) Lg'nin ürettiği daha ne kadar açıklayıcı olabilirim, Lg'nin ürettiği batarya 2800 mAh.
3. Sizinle olan muattabiyetimi burada sona erdirmiş olmaktayım kalın sağlıcakla.

Yahu lütfen şu olmayan fakat benim söylediğim özellikleri söylermisiniz ? Telefonda ne varsa onu söyledim.

Son mesajım hadi. Yine iyisin. :) Telefonun kendisinde 4000mAh batarya çıkmıyor. Ek olarak alabilirsiniz. O şekil kaplar S7 ailesinde de var.

1. Geniş açı özelliği telefonum S6'da da var kullanıyorum ben de.
2. Telefonun kendisindeki batarya (ek donanımsız) Lg'nin ürettiği daha ne kadar açıklayıcı olabilirim, Lg'nin ürettiği batarya 2800 mAh.
3. Sizinle olan muattabiyetimi burada sona erdirmiş olmaktayım kalın sağlıcakla.
Belli ki hala daha acele ederek okumamaya devam ediyorsunuz. Bataryasının 2800Mah olduğu hakkında birşey konuşmadık ki. :) Ben size ek donanımdaki bataryadan bahsederken siz ısrarla durmadan 2800Mah diyip duruyorsunuz. Acele etmenin zararı çok, sakin olun önce. :)

Son mesajım hadi. Yine iyisin. :) Telefonun kendisinde 4000mAh batarya çıkmıyor. Ek olarak alabilirsiniz. O şekil kaplar S7 ailesinde de var.
E başından beri bunu söylemiyormuyum ben zaten ? Telefonun kendisinde değil, Cam Plus'ta bulunuyor. Allah allah S7 modülermiş de haberimiz mi yokmuş ? Harici powerbank le karıştırdınız herhalde.

@Asya Ay düzgün okumanız gerekli harici powerbank dememiş kap demiş telefon kabı veya kılıfı nasıl derseniz deyin. Ayrıca powerbank' leri telefona takıp batarya kapasitesini arttıramıyorsunuz cam plus ta olduğu gibi, powerbank'ler sadece telefonu şarj etmeye yarar. Sanırım siz powerbank ile batarya kapasitesini arttırıyorsunuz ilginç.
Teknoloji kısmına gelir isek daha ülkemizde yaygın olmayan Type -c portuna sahip telefonu ne yapacaksınız? Bir yere giderken şarj aletini unuttuğunuzu düşünün nasıl şarj edeceksiniz? Cam plus demişsiniz de cam plus telefonun alt kısmını kalınlaştırıyor o telefonu fotoğraf çekmeyeceğiniz zamanda öyle kalın kullanmak hoşunuza gidecek mi? S7 kamerası Brıtcell teknolojisi ile üretilen dual pixel özelliğine sahip F1.7 lens kameradan bahsediyoruz. Bu konunun şakası olmaz! F1.7 lens sayesinde düşük ışıkta harika resimler çekebiliyor. Madem karşılaştırmaya başladık ekran konusuna gelelim 577 ppi ile ekran S7 de daha iyi olduğunu kanıtlamış bile. Bataryada S7 3.000 mAh iken G5 2.800 mAh yani burada da S7 geçmiş. Ayrıca S7 Cat 9 450 mbps hız sunarken G5 Cat 6 300 mbps hız sunuyor araştırırken dikkatli araştırın başkalarına diyeceğinize. S7 suya ve toza dayanıklı ancak G5 değil. S7 de ki Brıtcell kamera şu anlık sadece S7 de bulunmakta bilin istedim yani başka telefonlarda falan yok. Böylece görmüş olduk hangisi daha teknolojik.

@Asya Ay düzgün okumanız gerekli harici powerbank dememiş kap demiş telefon kabı veya kılıfı nasıl derseniz deyin. Ayrıca powerbank' leri telefona takıp batarya kapasitesini arttıramıyorsunuz cam plus ta olduğu gibi, powerbank'ler sadece telefonu şarj etmeye yarar. Sanırım siz powerbank ile batarya kapasitesini arttırıyorsunuz ilginç.
Teknoloji kısmına gelir isek daha ülkemizde yaygın olmayan Type -c portuna sahip telefonu ne yapacaksınız? Bir yere giderken şarj aletini unuttuğunuzu düşünün nasıl şarj edeceksiniz? Cam plus demişsiniz de cam plus telefonun alt kısmını kalınlaştırıyor o telefonu fotoğraf çekmeyeceğiniz zamanda öyle kalın kullanmak hoşunuza gidecek mi? S7 kamerası Brıtcell teknolojisi ile üretilen dual pixel özelliğine sahip F1.7 lens kameradan bahsediyoruz. Bu konunun şakası olmaz! F1.7 lens sayesinde düşük ışıkta harika resimler çekebiliyor. Madem karşılaştırmaya başladık ekran konusuna gelelim 577 ppi ile ekran S7 de daha iyi olduğunu kanıtlamış bile. Bataryada S7 3.000 mAh iken G5 2.800 mAh yani burada da S7 geçmiş. Ayrıca S7 Cat 9 450 mbps hız sunarken G5 Cat 6 300 mbps hız sunuyor araştırırken dikkatli araştırın başkalarına diyeceğinize. S7 suya ve toza dayanıklı ancak G5 değil. S7 de ki Brıtcell kamera şu anlık sadece S7 de bulunmakta bilin istedim yani başka telefonlarda falan yok. Böylece görmüş olduk hangisi daha teknolojik.
Bu denli taraflı bir karşılaştırma görmedim. Kendiniz üretip yazmışsınız resmen. En baştan başlayalım. Bahsettiğiniz kılıf olarak takılan aparata powerbank dedim. Bunu anladığınız halde bu şekilde tepki göstermeniz ilginç. Cam Plus konusuna gelirsek eğer bahsettiğiniz kalınlık bataryalı kılıflarda da mevcut. Ayrıca bu eklentinin sadece bataryadan ibaret olmadığını bilmenizi isterim. Eklenti sayesinde telefonu üst seviye müzik çalar ve profesyonel bir fotoğraf makinesi haline getiriyorsunuz. Normal bataryalı kılıflarla bir tutmak saçmalık. Kamera karşılaştırmalarını izlerseniz göreceksiniz ki gece açık hava çekiminde S7'de birsürü mavi ışık çıkıyor. İş gece çekimine geldiğinde bir zahmet G5 ile karşılaştırmayın. Ppi konusunda ise gerçekten güldüm, buradaki olayı idrak edemediniz sanırım. S7 5.1'' ekran kullanırken G5 5.3'' ekran kullanıyor. Aradaki PPI farkı bundan kaynaklanıyor. Normal takdirde PPI değerleri aynı yani. :) LG G5 Cat 9 600Mbit/s hız sunuyor, tek bir siteden edindiğiniz bilgi ile yorum yapmayın. Type C portu ülkede yaygın değil diye koymamaları mı gerekiyor ? Bu şekilde düşünseydik eğer hiçbir konuda gelişemezdik ki, sizden ricam mantıklı konuşun, olaya realite gözüyle bakın. Type C çok daha hızlı şarj ve OTG konusunda çok daha fazla seçenek sunuyor. S7'de bulunmuyor diye bu teknolojiye gereksiz deme hakkınız bulunmuyor. Dikkatli okuyun, acele etmeden cevap verin. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı