LG G6 şehir kurma/yönetme temalı oyun tavsiyesi

loneytunes

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Aradığım tür karakterimizi geliştirmeli veya şehir kurma, yönetme, kasaba yönetme, kurma oyunları. O tarz geliştirmeli oyunlar oynuyorum telefonumda genellikle. Tek bir ricam var mümkünse, o da sadece ''kadın'' karakter olduğumuz/olabildiğimiz oyunları seviyorum ve oynuyorum. Bu yüzden sadece bu yönde öneri yapabilirseniz çok sevinirim. P2W olup olmaması önemli değil, gerekirse ben de yatırırım oyuna belirli bütçelerde, takılmıyorum buna. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aradığın şey olmadığını biliyorum ama clash of clans güzel. Binaları yükseltiyorsun, değişik şehir tasarımı falan yapıyorsun ama başkasının şehrini istila etme üzerine bir oyun.

OpenTTD deneyebilirsin. Görüntü bakımından seni tatmin eder mi, bilmem.
Aradığın şey olmadığını biliyorum ama clash of clans güzel. Binaları yükseltiyorsun, değişik şehir tasarımı falan yapıyorsun ama başkasının şehrini istila etme üzerine bir oyun.
İkinize de çok teşekkür ederim ilginiz ve değerli cevaplarınız için, birini hep duyuyorum diğerini ise hiç duymadım. Ama konuda belirttiğim gibi karakter özelleştirme var ise ''Kadın'' karakter olarak oynamak istiyorum sadece, varsa oynarım yani şans veririm tabii ki ön yargılı değilim iki oyunda güzel görünüyor :).

Not: Bu arada illa şehir yönetme oyunu olmak zorunda değil ben başlığı farklı yazmıştım ama değiştirmişler, karakter geliştirmeli yani bildiğimiz RPG tarzı da olur, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı