LG G6 Türkiye Fiyatı Belli Oldu

LG firmasının son çıkarttığı amiral gemisi modeli ülkemizde 19 Nisan 2017 itibariyle satışa çıkacak. Ürünün resmi fiyatı ise 3700 TL. Ayrıca operatörler aracılığıyla satın alacak olanlara da sınırlı sayıda olmak üzere Minibeam adı verilen bir projektör verilecek.

Siz fiyatını nasıl buldunuz?

Kendim açımdan değerlendirirsem de benim gözümde S8 modelinden daha pahalı.

LG G6 bu fiyattan mümkünatı yok satmaz 3-4 aya 2.700 lü seviyeleri görür daha da düşer klasik LG anında ölüyor fiyatı. Millet bıktı kronik sorundan.

Ben kullanıyorum da android işletim sisteminden geçince çok memnun kaldım, sizinde fikrinizi öğrenmek için sordum.

@zevheri Sadece elime alıp kurcalamışlığım var, İOS cihaz uzun süre kullanmadım, nasıl olduğunu biliyorum ama İphone cihazı almayı düşünmedim hiçbir zaman düşünmem de. O kadar pahalı ürün çıkartıyor ki almakta bir mantık göremiyorum. İOS ile de bir alıp veremediğim yok, bana hitap eden bir işletim sistemi değil, kullanan kişiye de bir şey diyemem. Performans, donanım, stabilite olarak daima kullanıcıları memnun cihazlar üreten bir şirket Apple, memnun olman doğal.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı