LG G7'den S20 FE Snapdragon'a geçmeye değer mi?

Bütçe
5500

Driftçi sultan

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Telefonumda hiçbir sorun yok fakat daha iyi kamera, daha iyi işlemci, RAM, batarya için değiştirmek istiyorum.

Özellikle bataryası hızlı bitiyor onun dışında güzel telefon.

Benim için kamerası, oyun performansı ve şarjının uzun gitmesi önemli.

S20 FE(G) 128 GB Snapdragon'lu modele geçmeyi düşünüyorum.

Acelem yok S21 FE çıkmasını da bekleyebilirim veya başka tavsiye alabilirim ama S20 FE Snapdragon'a geçmeye değer mi?

Bütçem 5500 TL.

Ek olarak merak ettiğim bir şey var: Karşılaştırmalarda 4G ve 5G diye karşılaştırılıyor. Türkiye sürümleri 4G oluyor, yani 4G Snapdragon alsam performansı 5G Snapdragon ile aynı mı oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonumda hiçbir sorun yok fakat daha iyi kamera, daha iyi işlemci, RAM, batarya için değiştirmek istiyorum.

S20 FE(G) 128 GB Snapdragon'lu modele geçmeyi düşünüyorum.

Acelem yok S21 FE çıkmasını da bekleyebilirim veya başka tavsiye alabilirim ama S20 FE Snapdragon'a geçmeye değer mi?

Bütçem 5500 TL.

Ek olarak merak ettiğim bir şey var: Karşılaştırmalarda 4G ve 5G diye karşılaştırılıyor. Türkiye sürümleri 4G oluyor, yani 4G Snapdragon alsam performansı 5G Snapdragon ile aynı mı oluyor?
Bence değmez, LG G7 hala güncel bir cihaz, hayati bir değişim olmayacak. Ben olsam 1-2 nesil daha beklerdim değiştirmek için.

S20 FE(g) 128 GB Snapdragon'lu modele geçmeyi düşünüyorum.

Bütçem 5500 TL.

Geçmeniz iyi olur ama bence gerek yok.
Cihazdan hala memnunsaniz hiç gerek yok, 1-2 yıl daha çok rahat kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı