LG L5 II E460 Logoda Takılı Kaldı

Bu sorun lg g4'ümde olmuştu hiçbirşey yokken elimde whatsapp'ta iken olmuştu. Servise verdiğimde işlemci yanması dediler. Garanti bitmişti bende arkasını takip etmedim. Durumumda vardı xiaomi marka bir telefon aldım hala kullanıyorum çok memnunum. Sen gönder telefonu servise eğer fiyat çıkarırlarsa yüksek bir mebla sana önermi xiaomi marka bir telefon al

LG UP uygulaması ile sisteme bağlayıp Stock KDZ atmayı denediniz mi? Cihazın Recovery moduna girmesine gerek yok KDZ Flashlamak için. Güç gitmesi yeterli.

Bu sorun lg g4'ümde olmuştu hiçbirşey yokken elimde whatsapp'ta iken olmuştu. Servise verdiğimde işlemci yanması dediler. Garanti bitmişti bende arkasını takip etmedim. Durumumda vardı xiaomi marka bir telefon aldım hala kullanıyorum çok memnunum. Sen gönder telefonu servise eğer fiyat çıkarırlarsa yüksek bir mebla sana önermi xiaomi marka bir telefon al
Servislik değil telefon, kullanmayacağım pek. Elimde tamir etmek istiyorum.
LG UP uygulaması ile sisteme bağlayıp Stock KDZ atmayı denediniz mi? Cihazın Recovery moduna girmesine gerek yok KDZ Flashlamak için. Güç gitmesi yeterli.
Bu akşam deniyorum hemen. Öneri için teşekkürler.
Maalesef, işe yaramadı. Daha doğrusu güç gidiyor ama bilgisayar görmüyor. Download Mode'a alınmıyor. Recovery açılmıyor. Denediğimde Security Error yazıyor. Bu arada TWRP yüklemiştim ve recovery açılmamıştı. Sonradan kendi kendine soft brick oldu. 20 dakikadır logo animasyonu oynuyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı