LG monitör ses sistemi bağlama

scarface051

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selamlar. Yeni bir LG 24''mt47u-pz monitör TV aldım. Kendinden uydu alıcılı. Eski bir derme çatma Creative ses sistmemim var. 5+1. Bu sistemi TV'ye bağlamak istiyorum fakat TV'de ses çıkışları kırmızı beyaz olmak üzere 2 tane. Lütfen yardımcı olun çıkamadım işin içinden. Creative ses sitemimin de modeli 5200.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Daha birkaç gün öncesinde lg marka bir lcd tv aldım ve bunun yanında bir ses sitemi verdiler, adı LG LAS454B. Bu ses siteminin üzerinde bir optical in ve portable in veya out ta olabilir iki giriş var. Optical in portunu optik kabloyu bağlayıp diğer ucunu da tv ye takılıyor ama tv de bu port yok. Bunun yerine portable in portuna iki ucuda telefon kulaklığının ucu olan 3.5 mm lik çapında bir kablo var onu televizyona ve ses ünitesine bağlasam olurmu?
İkinci olarak, bu ses ünitesinin yanında birde sabwoofer var ve bu kablosuz olarak ses ünitesine bağlanmakta. Bunu bir türlü bağlayamadım. Lütfen bilen birisi bana yardımcı olsun yeni almış olmama rağmen tadını çıkaramamak insana acı veriyor. Bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı