LG ses sistemi kumandası kırıldı

kfrkan

Hectopat
Eski bir LG marka ses sistemim var. Kumandasını kırdım. Yenisini bulurum diye de çöpe attım. Hiçbir yerde bulamıyorum olanlar da eski kumandaya 200 liraya yakın ücret istiyor. Akıllı kumandalar da çalıştırır mı bilmiyorum. Önerisi olan var mı?

Eski bir LG marka ses sistemim var. Kumandasını kırdım. Yenisini bulurum diye de çöpe attım. Hiçbir yerde bulamıyorum olanlar da eski kumandaya 200 liraya yakın ücret istiyor. Akıllı kumandalar da çalıştırır mı bilmiyorum. Önerisi olan var mı?

Hocam nasıl bir zenginlik te kırıp yenisini bulursunuz diye çöpe attınız :D :D
Akıllı kumandalar çalıştırır diye düşünüyorum.

Büyük ihtimalle akıllı kumandalar ve telefonlardaki kızılötesi sensör ile de çalışabilir.
Telefondaki sensörle çalışıyor ama mod seçenekleri yok. Onun için akıllı kumanda düşünüyorum. A101 deki kumanda gibi.

Hocam nasıl bir zenginlik te kırıp yenisini bulursunuz diye çöpe attınız :D :D
Akıllı kumandalar çalıştırır diye düşünüyorum.
Param parça oldu ondan attım. Tamiriyle kimse uğraşmıyor. Eminönü, Karaköy, Sirkeci bütün esnaf satıcı olmuş kimse artık hiçbir şeyin tamirini yapmıyor. Kumanda tamiri de yapmazlar dedim yapacakları tuttu.

Telefondaki sensörle çalışıyor ama mod seçenekleri yok. Onun için akıllı kumanda düşünüyorum. A101 deki kumanda gibi.

Param parça oldu ondan attım. Tamiriyle kimse uğraşmıyor. Eminönü, Karaköy, Sirkeci bütün esnaf satıcı olmuş kimse artık hiçbir şeyin tamirini yapmıyor. Kumanda tamiri de yapmazlar dedim yapacakları tuttu.
Telefondaki mobil uygulama ile akıllı kumanda tuşlarını eşleştirerek kumandanın temel özelliklerini kullanabiliyorum. Sadece çok kullandığım ses efekti kısmını hiçbir mobil uygulamada bulamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı