LG OLED webOS TV TT modeme bağlanmıyor

MÜCAHİT8181

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba,
LG marka televizyon, fiber Türk Telekom modemin baglanmıyor. Servis çözüm bulamadı. Türk Telekom uğraşmıyor. TV'yi başka bir eve götürüp denedik ADSL baglanmıyor. Telefonların hücresel verisine de bağlanıyor.
Saat, tarih, her şey güncel.
TV resetledik, modemi resetledik, gene de bu sorunu çözemedik. Yardımcı olabilecek var mı? 😑

Hocam merhaba aynı sorunu farklı televizyonla yaşadım sonra tesadüfen çözüm buldum aşırı derecede saçma bir durum ama işe yaradı. Wi-Fi adı tamamen büyük harflerle yazılınca televizyon ağa bağlanmıyordu, Wi-Fi adını değiştirmek veya misafir ağ oluşturmak çözüm oldu. Keenetic Extra DSL modemde misafir ağı oluşturdum ve adını cese yaptım bağlandı. Mesela Wi-Fi adın MUCAHIT ise bunu küçük harflerle kısa ve farklı bir isim yazarak dener misin?

Modem arayüzüne girebiliyorsan Wi-Fi şifrelemesini wep olarak değiştirip bağlanmayı deneyebilirsin.

Denedik onu da ama maalesef olmadı.

Çok tuhaf yani 1 gün uğraştık resmen yapamadık.

Modem arayüzüne girebiliyorsan Wi-Fi şifrelemesini wep olarak değiştirip bağlanmayı deneyebilirsin.

Hocam merhaba aynı sorunu farklı televizyonla yaşadım sonra tesadüfen çözüm buldum aşırı derecede saçma bir durum ama işe yaradı. Wi-Fi adı tamamen büyük harflerle yazılınca televizyon ağa bağlanmıyordu, Wi-Fi adını değiştirmek veya misafir ağ oluşturmak çözüm oldu. Keenetic Extra DSL modemde misafir ağı oluşturdum ve adını cese yaptım bağlandı. Mesela Wi-Fi adın mucahıt ise bunu küçük harflerle kısa ve farklı bir isim yazarak dener misin?

Hocam denedik maalesef olmadı yani sinir bozucu duruma geldi artık.

Denedik onu da ama maalesef olmadı.

Çok tuhaf yani 1 gün uğraştık resmen yapamadık.

Hocam denedik maalesef olmadı yani sinir bozucu duruma geldi artık.

Telefondan hotspot açınca bağlanılabiliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı