LG Optimus G2 mi Samsung Galaxy S4 mü?

S5'i bekleyemem beklesemde 2200 den çıkar.düşmeside zaman alır.Sabredemem yani lg g2 almaya karar verdim.
Kardeş ben de s4 var ve çok memnunum. Ama s4 çıkalı 7 ay falan oldu haliyle daha yeni teknolojiler çıktı. Lg g2'nin işlemcisi (Snpdrgon 800 adreno 330) haliyle s4'den daha iyi Snapdragon 800'lü S4'ü beklerim diyorsan 1 aya kalmaz Türkiye'de satılmaya başlar ama ben bekleyemem diyorsan Lg g2'yi al derim;)
Söylediğin fiyata note 3 olsa idi Note 3'ü önerirdim ama o çok pahalı:redface:

Kardeş ben de s4 var ve çok memnunum. Ama s4 çıkalı 7 ay falan oldu haliyle daha yeni teknolojiler çıktı. Lg g2'nin işlemcisi (Snpdrgon 800 adreno 330) haliyle s4'den daha iyi Snapdragon 800'lü S4'ü beklerim diyorsan 1 aya kalmaz Türkiye'de satılmaya başlar ama ben bekleyemem diyorsan Lg g2'yi al derim;)
Söylediğin fiyata note 3 olsa idi Note 3'ü önerirdim ama o çok pahalı:redface:

Haklısın arkadaşım. Hem türkiyede satılan Note 3 lg g2 den daha iyi değil.

Haklısın arkadaşım.Hem türkiyede satılan Note 3 lg g2 den daha iyi değil.
Snapdragon 800'lü Note 3 Lg g2'den daha iyi. Ama hem lg g2'den daha pahalı hem de çok büyük Note 3'ün fiyatı 1600TL Ekran boyutu da 5,3 inç filan olsaydı. Note 3 dünyanın en iyi telefonu diyebilirdik (Sonuçta s pen kalemi mükemmel )
Lg g2 donanım olarak iyi güzelde bu değişmeyen batarya ve micro sd kart desteklememesi ve fiziksel home tuşunun önde olmaması benim için eksi yönleri:)
Önümüz sene Lg g3 değişen bataryalı micro sd destekli ve fiziksel home tuşlu gelirse onu almayı düşünebilirim.
Uzun lafın kısası sen lg g2'yi al şu anda senin aradığın özelliklerde tek telefon o:redface:

Snapdragon 800'lü Note 3 Lg g2'den daha iyi. Ama hem lg g2'den daha pahalı hem de çok büyük Note 3'ün fiyatı 1600TL Ekran boyutu da 5,3 inç filan olsaydı. Note 3 dünyanın en iyi telefonu diyebilirdik (Sonuçta s pen kalemi mükemmel )
Lg g2 donanım olarak iyi güzelde bu değişmeyen batarya ve micro sd kart desteklememesi ve fiziksel home tuşunun önde olmaması benim için eksi yönleri:)
Önümüz sene Lg g3 değişen bataryalı micro sd destekli ve fiziksel home tuşlu gelirse onu almayı düşünebilirim.
Uzun lafın kısası sen lg g2'yi al şu anda senin aradığın özelliklerde tek telefon o:redface:
Haklısın Lg G2 almayı düşünüyorum kesinlikle.

İstanbul Bilişim kesinlikle tavsiye etmem. Hayali ürünleri hayali fiyatlara sunan abidik gubidik bir firma. Güvenilir değil.

İkisini de kullanan biri olarak G2 tavsiyemdir fiyat olarak ta uygundur. Ama önemli bir uyarı ! İstanbulbilisim tezgah arkası garanti vererek tüketiciyi her zaman sıkıntıya sokan bir firmadır. Hiç ama hiç önermediğim teknoloji firmasıdır bunu asla unutma.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı