Lg Optimus L5 Güncelleme Hatası

Kuara

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba bu gün telefonuma güncelleme geldi ve güncellemeyi başlattım ancak böyle bir hata aldım.
Screenshot_2015-01-17-21-22-13.png

Lg pc suit ile güncellemeye çalıştım ancak usb hata ayıklamasını açmak lazımdı ve derleme numarasını bulamadığım için açamadım :D

Bende de aynı cihaz var ve güncelleme gelmiyor diye rom atmıştım. Şimdi stock rom yükleyip deneyeceğim. Cihazınızın modeli e612 mi bu arada ?

Son düzenleyen: Moderatör:
En son 4.1.2 vardı yanlış hatırlamıyorsam telefonda. Şimdi stock romu yükleyip sonucu yazarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende rom atmıştım ama bir sürfe sonra saçma sapan hatalar ve şarj sıkıntısı yüzünden orjinal rom'a geri döndüm.

Güncellemeyi yaptım sadece uyulamalara yönelik 35 mb bir güncellemeydi.Senin yapamamanın sebebi muhtemelen cihazının rootlu olmasıdır.Cihaza stock romu yeniden kurup güncelleme yapabilirsin.

Benim telefonumda rootlu . LG Optimus L5 e612 ye daha yeni bi güncelleme geldi . Yapıyım dedim . Bu hatayı alıyorum . Telefonu yeniden başlattım, pili tak çıkar yaptım güncelleme ekranına gelliyor , daha sonra burası çıkıyor . Acil yardımlarınızı bekliyorum.

(Gece gecede iş çıktı başımıza )

Dosya Ekleri

• IMG_20150120_002342.jpg
    IMG_20150120_002342.jpg
    462,8 KB · Görüntüleme: 642
Ekranda yazılanları tam anlayamadım ama kdz updater ile stock rom yükleyebilirsin ya da home+ses kısma+güç tuşuna basarak hard reset atabilirsin.

bana bu hata geldi 2 g ye yükseltirkrn

Benim telefonumda rootlu . LG Optimus L5 e612 ye daha yeni bi güncelleme geldi . Yapıyım dedim . Bu hatayı alıyorum . Telefonu yeniden başlattım, pili tak çıkar yaptım güncelleme ekranına gelliyor , daha sonra burası çıkıyor . Acil yardımlarınızı bekliyorum.

(Gece gecede iş çıktı başımıza )
aynn banada bu çıktı

Dosya Ekleri

• WIN_20160411_19_51_30_Pro.jpg
    WIN_20160411_19_51_30_Pro.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 143
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı