LG Optimus P920 3D KDZ Yükleme

Eflatun4

Hectopat
Elimde LG Optimus P920 3D cihazı bulunuyor. Ve ben ne flashlama ne güncelleme ne de .kdz yüklemesini biliyorum. Forumda araştırdım fakat anlamadım.
Bana resimli olarak yardımcı olabilir misiniz?
Elimde V28B .kdz'si mevcut fakat nasıl telefona aktarılır bilmiyorum.

Merhaba Burak bey, elimde Optimus 3d telefon var. Versiyon 20e ben bunu 21e'ye yükseltmek istiyorum fakat bir türlü başaramadım. Megatron ile de rootladim sitede anlatılan her şeyi yaptım olmadı. İşiniz yoksa Team Viewer'den bağlanıp yardımcı olur musunuz ?

Hocam yokmu yardım edecek. Burak bey yardımınızı bekliyorum.

Arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim..Bendeki Optimus 3D kendiliğinden sim kartı görmemeye başlamıştı üzerinde gingerbread sürümü vardı bende orjinal sürüm olarak yayınlanan ıcs 4.0 sürümünü yükledim ama
cihazda yine sim kartın pin kodunu girdikten sonra sebeke yoktu..Bi kaç defa v21e ve diğer sürümleri yüklemeye calıştım ama lg flash yüzde 90 lardeyken cihaz reset atmaya başlıyor acılıp kapanıyor acılıp tekrar kapanıyor bittiğinde usb den çektiğimde lg yazısında acılıp kapanıyor
confused.png
Çok zorlayıp flash atsam bile başka bir yazılım yüklenmiyor yine eski yazılım içinde yüklü olarak açılıyor hicbirsey silinmemiş halde hemde..neden böyle oluyor bu nasıl bir tlf anlamadım gitti daha iki ay olmadı :üzgün:

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı