LG Q6 nasıldır?

Xiaomi ve Huawei LG'den daha kaliteli telefonlar üretiyor artık. Özellikle Huawei kalitesiyle LG'ye göre üst segment bir şirket akıllı telefon pazarında. Asıl LG cihazlar alınmaz. Çoğu cihazında kronik sorunlar mevcut. Bootloop, ekran sorunları, WiFi hatası, sim kart okumama gibi bu hataların çoğu Android dünyasına LG ile girdi.
Xiaomi cihazları sağlam yerden aldıktan sonra bir sıkıntı olacağını sanmam. Huawei cihazların zaten Türkiye garantisi mevcut.
Bana sorarsanız ithalat garantili Xiaomi mi Türkiye garantili LG mi diye sorsanız Xiaomi derim. Çünkü LG Türkiye'nin hali içler acısı. Adamlar dünyanın en büyük pazarlarında bile akıllı telefon satamıyor, servis ağı kalitesi yok. O pazarlarda bile yapamadıklarını Türkiye'de yapmaları imkansız zaten...
Ayrıca LG Q6'da Snapdragon 435 gibi alt seviye bir işlemci var. Kesinlikle General Mobile GM8 falan alayım demeyin. Cihaz 3-4 ay sonra kendini salıyor. Kağıt üzerindeki özelliklerin hiç birini yansıtmıyor. Ve LG Q6'daki aynı işlemci bu cihaz üzerinde de var...

1000-1200 lira arasında;
*Xiaomi Redmi Note 4X 64 GB
*Xiaomi Redmi 5 Plus 32 GB

Alternatif cihazlar içinde alabileceğiniz en iyi 2 cihaz bunlar...

Sanırım tercihim Xiaomi Redmi 5 Plus 32 GB olucak ama şöyle bir sıkıntı var. Telefon 6 inç büyüklüğünde. Çok büyük gelir mi diye düşünmüyorum değil. :) Diğer Not 4X in tasarımını beğenmedim yani bu Redmi 5 ile kıyasladığımda Redmi 5 Plus daha güzel. Plus olmayan versiyonuda 5.7 inç o da küçük değil. Almışken Plus olarak alırım.

1000 tl segmentindeki en iyi telefonlardan biri fhd+ ekranı o fiyata göre güzel Snapdragon 435 de ayrıca işini görür

Xiaomi Redmi 5 Plus 32 GB olana baktım. Site olarak güvenilir olduğu için hepsiburadan sipariş edicektim. Geçen hafta 1300 TL, hafta sonu 1599 TL su an da 1799 TL olmuş siyah rengi ve fiyatlar sürekli değişiyor çok saçma bir şekilde. Hatta 64 GB olanı daha ucuz şu an. Bu ne saçmalıktır ben anlamadım.

Dolar kurunun 4.80 barajına ulaşması nedeniyle tüm ürünlerde ani fiyat artışları yaşanıyor. Fiyatlar yeni kurdan yeniden düzenleniyor.

Dolar kurunun 4.80 barajına ulaşması nedeniyle tüm ürünlerde ani fiyat artışları yaşanıyor. Fiyatlar yeni kurdan yeniden düzenleniyor.

Yok onu anlarım bir şekilde ama mavisi pembesi altın rengi 1200 TL - 1300 TL civarı takılıyorken. Siyah rengi 32 GB 1700 TL - 64 GB olanı 1850 TL değerlerinde. Bir renk bu kadar pahalı olmamalı.

Yok onu anlarım bir şekilde ama mavisi pembesi altın rengi 1200 TL - 1300 TL civarı takılıyorken. Siyah rengi 32 GB 1700 TL - 64 GB olanı 1850 TL değerlerinde. Bir renk bu kadar pahalı olmamalı.

Fiyatlara internetten mi bakıyorsunuz? A satıcı B satıcı gibi satıcılar çok uçuk rakamlara satabiliyorlar.

Sanırım tercihim Xiaomi Redmi 5 Plus 32 GB olucak ama şöyle bir sıkıntı var. Telefon 6 inç büyüklüğünde. Çok büyük gelir mi diye düşünmüyorum değil. :) Diğer Not 4X in tasarımını beğenmedim yani bu Redmi 5 ile kıyasladığımda Redmi 5 Plus daha güzel. Plus olmayan versiyonuda 5.7 inç o da küçük değil. Almışken Plus olarak alırım.
Bence Redmi 5 almanızın bir sakıncası yok. İçerdikleri işlemciler benzer performans sunuyor ve kameraları nereden baksanız aynı. Ekranı daha küçük olması ve daha kibar durması sebebiyle Redmi 5 derim ben. Redmi 5 Plus'a göre daha düşük ekran çözünürlüğüne sahip olması sebebiyle de daha iyi performans gösterecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı