LG Smart TV'ye PC Ekranını Nasıl Bağlarım?

Murat Aşan

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Bilişim Öğrencisi
Başlıkta belirttiğim gibi LG LB652V model bir smart TV'im var. Yakın zamanda topladığım i7 4790k işlemcili pc'im deki ekran görüntüsünü TV'ye aktarmaya çalışıyorum ama kablo kullanmadan olması gerekiyor çünkü pc başka oda da. Şimdiye kadar 1-2 kere ekran görüntüsünü TV'ye yansıtmayı başardım ama kalitesi kötü ve kısa süreliğine oldu. İntel Widi özelliğini kullanarak bağlanmaya çalıştım ama başaramadım. Windows 8.1 deki projeksiyonlar özelliğini kullanarak bir , iki kere bağlanmayı başardım.
Sizden ricam bu LG TV'ye PC ekranını yansıtmanın kolay yolu yada benim bilmediğim bir şekilde bağlanılıyorsa onu söylemeniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz için WiDi kullanacaksınız. Görüntü kalitesi adaptör ve router hızına bağlı.
Bilgisayarıma Smart TV'yi tanıtmayı başardım. İntel WiDi kurduktan sonra pc'yi yeniden başlatmak gerekiyor. Dediğin gibi TV de PC ekranım yansıdı ama kalitesi çok kötü. her halde TTNET'in verdiği modem yerine kaliteli bir model kullanmam gerekecek.
Konu çözülmüştür.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı