LG Smart TV'yi PC'ye bağlamak

Vesselam13

Hectopat
Daha fazla  
LG Smart TV kullanıyorum. Bilgisayarımdaki oyunları televizyondan oynamak için ne yapabilirim? HDMI kablosu aldım, denedim ama görüntü sabit kalıyor, bir şey yapamadım. Başka bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
SEG Smart TV ile denedik 43" ekran. Düşünüldüğü gibi olmuyor mouse/oyun kalibrasyonuna alışamıyorsun ona alıştın diyelim HDMI ile bağladığın için görüntü PC deki ile aynı olmuyor hafif buzlanmış gibi böyle nasıl desem çöp bir görüntü değil ama böyle pikselleri belli oluyor hafiften. Bence hiç bulaşmayın Witcher 3'ü 20dk oynayamadık başımız ağrıdı gözü de bozuyor. İlla da bağlayacaksanız da HDMI bağlantısı yaptıktan sonra Win tuşu + P ile sağdan menüyü açıp "Yinele" deyin.

SEG Smart TV ile denedik 43" ekran. Düşünüldüğü gibi olmuyor mouse/oyun kalibrasyonuna alışamıyorsun ona alıştın diyelim HDMI ile bağladığın için görüntü PC deki ile aynı olmuyor hafif buzlanmış gibi böyle nasıl desem çöp bir görüntü değil ama böyle pikselleri belli oluyor hafiften. Bence hiç bulaşmayın Witcher 3'ü 20dk oynayamadık başımız ağrıdı gözü de bozuyor. İlla da bağlayacaksanız da HDMI bağlantısı yaptıktan sonra Win tuşu + P ile sağdan menüyü açıp "Yinele" deyin.
Hocam android tv box ile bağlama imkanım var mi ?

Çetrefilli olur öyle. TV yi android box a onu da PC ye mi bağlayacaksın? Direk kaliteli bir HDMI ile bağla geç. En uğraştırmayan yöntem bu yukarıda da söyledim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı