LG televizyon İnternet'e giriyor ama film açmıyor

Karakurt5877

Hectopat
Makaleler
2
Benim LG televizyonum var. Modelini tam bilmiyorum 1 adet uygulama var. Biri YouTube biride İnternet YouTube girince bu arada YouTube kendinden yüklü televizyonda girince giriyor açıyor şeyi. Ama İnternet'e tıklıyorum Google giriyor sonra Google güncelleme istiyor. İndir diyorum cihazınız karşıdan yüklemeye kullanılmıyor gibi bir hata veriyor. Sonra Google haber yazıyorum giriyor sitelere film izlemek içinde sitelere giriyorum siteleri açıyor. Ama filme tıkladığımız zaman film dönüyor durmadan ya da reklam veriyorlar. Ya filmden önce hani reklamı 10 sn ye izliyorsun reklamı geç diyorsun orada da reklam çıkmıyor ve o yüzden saniye ilerlemiyor. Filmi izleyemiyorum bazen de reklam açılıyor. Reklamı geçiyorum ama film yine açılmıyor film dönüyor duruyor. İnternet'den YouTube girince ekran bembeyaz oluyor hiçbir video açılmıyor. İnternet'e direk videonun adını yazınca orada çıkıyor ya hani onun üstüne tıklıyorum video açılıyor ama diğer her yer bembeyaz. Ama LG'nin kendi YouTube uygulamasından giriyor. Ama dediğim gibi İnternet'den film açmıyor. Sistem falanda güncelleyim dedim sisteminiz zaten güncel falan dedi. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam TV'ye en az 16 GB flash bellek takıp deneyin. Büyük ihtimalle bellek doldu. Önbellek temizleme seçeneği varsa temizleyin. Uygulama harici yerlerde belleğe ihtiyaç duyar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Hocam benim dediğimi yapın. Sorun çözülecektir. USB 1 portunu kullanın.

@Yener K. videodaki gibi bir seçenekler yok bende ama hafızamda boş yani.

Hocam sizin sorununuz da benzer. Siz USB 1 portuna flash bellek takıp deneyin. Bir şey kaybetmezsiniz. TV'yi fabrika ayarlarına sıfırlama yapabilirsiniz. USB bellek sorunu halledecektir.

Geri
Yukarı