LG Televizyon ses var görüntü yok

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
LG Smart TV kullanıyoruz. Modeli aklımda değil, öğrenirsem yazarım. Neyse, açıyoruz televizyonu ses var ama görüntü gelmiyor. Neden olabilir sizce?

Sanmıyorum, durduk yere bozulabilir mi? Dokunmadık. Bir de HDMI kablosu bozuk olunca ses de gelmiyor diye biliyorum. Bundan önce konu açmıştım ekranda beyaz daire görünüyor diye. LED'leri patlamış demişlerdi, bundan kaynaklanabilir mi?

Açtığınızda çok az da olsa görüntüler geliyor mu? Ya da en azından ekranda bir değişme oluyor mu? Eğer öyleyse paneli aydınlatan lamba tarzı bir şey var o patlamış olabilir. Eğer çok az bile gelmiyorsa başka bir sıkıntı olabilir, onu bilmiyorum.

Yazmışsınız zaten, evet ledleri patlamış olabilir.

Sanmıyorum, durduk yere bozulabilir mi? Dokunmadık. Bir de HDMI kablosu bozuk olunca ses de gelmiyor diye biliyorum. Bundan önce konu açmıştım ekranda beyaz daire görünüyor diye. LED'leri patlamış demişlerdi, bundan kaynaklanabilir mi?

Çok büyük ihtimalle hocam garantisi varsa servise yollayabiliriniz yoksa gerçekten pahalı tutuyor diye biliyorum.
Bu arada eskiden ekranı açma tuşuna bastığımda bir ışık yanıyordu şimdi ise 3 kere yanıp sönüyor.

Hocam kullanma kılavuzuna bakabilirsiniz bunun için.

Geri
Yukarı