LG televizyona spacedesk kurulur mu?

Hocam LG tvlere hiçbir şey kuramadım ben. Spacedesk uygulamasıda aynı Exxen, Twitch gibi bir uygulama olduğu için LG lere kurulmuyor. Ben herşeyi denedim farklı uygulamalarda ve sitelerde fakat maalesef. LG görmüyor nedense. Onun işletim sistemi Webos olduğundan sanırım.

Hocam LG tvlere hiçbir şey kuramadım ben. spacedesk uygulamasıda aynı Exxen, Twitch gibi bir uygulama olduğu için LGlere kurulmuyor. Ben her şeyi denedim farklı uygulamalarda ve sitelerde fakat maalesef. LG görmüyor nedense. Onun işletim sistemi webOS olduğundan sanırım.

Evet webOS yüzünden hiçbir uygulama kurulmuyor maalesef.

Uygulama mağazası varsa evet.

Var ama sayılı programlar var.

Hocam LG tvlere hiçbir şey kuramadım ben. spacedesk uygulamasıda aynı Exxen, Twitch gibi bir uygulama olduğu için LGlere kurulmuyor. Ben her şeyi denedim farklı uygulamalarda ve sitelerde fakat maalesef. LG görmüyor nedense. Onun işletim sistemi webOS olduğundan sanırım.

Peki APK kurulabilir mi?

Evet webOS yüzünden hiçbir uygulama kurulmuyor maalesef.

Var ama sayılı programlar var.

Peki APK kurulabilir mi?
Maalesef hocam. Tek yol yansıtmak, onda da olmuyor bazı uygulamalar. Exxen ve Twitch olmadı ekran yansıtılıyor hemde reklamlar izleniyor ama yayın veya dizi açıldığında ekran siyah şekilde duruyor. HDMI ile pc den ekranı oraya vermek denenebilir belki.

Maalesef hocam. Tek yol yansıtmak, onda da olmuyor bazı uygulamalar. Exxen ve Twitch olmadı ekran yansıtılıyor hem de reklamlar izleniyor ama yayın veya dizi açıldığında ekran siyah şekilde duruyor. HDMI ile PC'den ekranı oraya vermek denenebilir belki.

Zaten öyle yapıyorum PC'yi taşımak zor oluyor 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı