LG TV Önerisi

DARBEL1MATKAP

Kilopat
Daha fazla  
Ben bu hafta sonu LG tv + PS4 almayı düşünüyorum.
1) LG 43UF6407 43'' (108 CM) 4K UHD WEBOS SMART LED TV,DAHİLİ UYDU ALICI
2) SAMSUNG UE 40JU6070 40'' 101 CM SMART UHD LED TV,DAHİLİ HD UYDU ALICI
Burada 2 televizyonun karşılaştırılması var.
Samsung 40JU6070 - LG 43UF6407 Karşılaştırması - Epey
Merak ettiğim 2 soru var.
1)Üstteki televizyonlardan hangisi almak daha mantıklı?
2) LG 43UF6407 ile LG 43UF6807 arasında ne fark var ? Hangisi yeni ?
Amacım PS4 oynamak ama input lag oranının düşük olmasını istiyorum ve kaliteli görüntü vermesini istiyorum.

Dostum 1-2 ay önce o linkteki LG televizyonu indirimde 1700-1800 civarı bişeye almıştık sanırım. Sana yemin ediyorum 480p indirdiğim filmi usb'ye atıp takıyorum televizyona sanki 1080p gibi gösteriyor, adamın saçının tek telini bile rahatlıkla ayırt edebiliyorsun. Çerçeveleri çok ince ve oldukça büyük bir televizyon ne tür beklentin varsa ne için kullanıcaksan kullan her türlü gidiyor. Normal TV kanallarına bakmak için, USB takıp film izlemek için, arada bir internete girip (televizyondan) video falan izlemek için ve PS3 oynamak için kullanıyorum. Kısacası gönül rahatlığıyla alabilirsin dostum.

Ben bu hafta LG televizyonu alacağım ama merak ettim bir kaç husus var.
Vatan bilgisayarın sitesine baktığım zaman mağazalarda yazıyor.
Aradım sordum televizyon teşhir ürün olarak satışta dedi sıfır elimize gelmiyor dedi.
Ben baktım daha yeni ürün olması lazım.Acaba yanlış bir bilgimi verdi ne yapıyım?
Mağazalarda yazmasının sebebi teşhir ürün olduğu anlamına mı geliyor?
Birde ürün yeni seri mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı